tychy.info

Reklama

Rozrywka

  • 21 kwietnia 2017
  • 23 kwietnia 2017

Multikino: Szybcy i wściekli 8, Ostatnia klątwa, Bikini Blue i Klient

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Tychy" podaj

21 kwietnia w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo cztery filmy - „Szybcy i wściekli 8”, horror „Ostatnia klątwa”, „Bikini Blue” z Tomaszem Kotem w roli głównej oraz nagrodzony Oscarem w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny „Klient”.

W ósmej części kultowej serii Dom i Letty cieszą się swym miesiącem miodowym, Brian i Mia wycofali się z gry, a reszcie ekipy udało się znaleźć oczyszczającą namiastkę normalnego życia. To właśnie wtedy pojawia się ona. Tajemnicza kobieta (laureatka Oscara Charlize Theron), która wciąga Doma w niebezpieczny świat, z którego nie ma ucieczki. Dom zdradzi najbliższych. Wszystkich czeka czas pełen prób i testów, jakich nie widzieliśmy dotąd w kinie. Od wybrzeży Kuby przez ulice Nowego Jorku po lody arktycznego morza Barentsa - "Szybcy i wściekli" przemierzą świat, by powstrzymać zło i chaos. I uratować tego, który uczynił ich rodziną.Film „Ostatni klątwa” jest to inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia 18-letniego Teksańczyka, Johnny’ego Franka Garretta, skazanego na karę śmierci za brutalny gwałt i morderstwo zakonnicy. Chłopak do końca utrzymuje, że jest niewinny, rzucając klątwę na wszystkich, którzy mieli jakikolwiek związek z niesprawiedliwym wyrokiem. Wkrótce po egzekucji zaczynają ginąć ludzie zamieszani w sprawę. Kiedy w śmiertelnym niebezpieczeństwie znajdzie się syn jednego z ławników, mężczyzna zrobi wszystko, by odnaleźć prawdziwego mordercę, doprowadzić do jego skazania i odwrócić klątwę.„Bikini Blue” przeniesie widzów do Manchesteru w Anglii pod koniec II wojny światowej. Bohaterowi filmu na chwilę chcą zapomnieć o tym co było, oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości i jak niczym nieskrępowani nastolatkowie całować się na plaży. Nic nie jest takie, jakie się wydaje. Nie ma jednej prawdy, a być może jedynym sposobem na powrót do normalnego życia jest szaleństwo?Natomiast w filmie „Klient” młode małżeństwo musi nieoczekiwanie opuścić swoje mieszkanie. Wprowadzają się do użyczonego przez znajomego lokalu w centrum Teheranu, nie zdając sobie sprawy, kto był jego poprzednim najemcą. Gdy w nowym mieszkaniu nieznany sprawca napada na kobietę, jej mąż rozpoczyna prywatne śledztwo. Mężczyzna usiłuje za wszelką cenę, bez pomocy policji, dotrzeć do agresora, by poznać motywy jego działania. Seria nieoczekiwanych wydarzeń w dramatyczny sposób zmieni życie małżonków.Bilety na pierwsze premierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.

BM / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Multikino Tychy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Tychy" podaj