tychy.info

Reklama

Rozrywka

  • 13 stycznia 2023

Wielka Muzyczna Pomoc ruszy znowu z kopyta!

27 maja odbędzie się kolejna edycja Wielkiej Muzycznej Pomocy. Tym razem Marcin Gołka wraz ze swoją niezastąpioną ekipą zbierać będzie pieniądze na rzecz Łucji Gliwki. Szczegóły wydarzenia poznamy wkrótce.

Reklama

Wielka Muzyczna Pomoc


Dzisiaj Marcin Gołka prosi o wsparcie mieszkańców swojego miasta, jak i okolic. Niedawno napisał post na portalu społecznościowym, w którym zawarł informację, że szuka sponsorów, aby pokryć koszta wynajmu sceny, nagłośnienia itd. Szuka także osób chętnych wziąć udział w tym wydarzeniu, jako postawienie stoiska z własnymi produktami, garmażerią, usługami.

Zaznaczył, że otrzymał zgodę władz miasta na zorganizowanie tego wydarzenia, jak i zamieścił informację o numerze zbiórki publicznej.

Jeśli jesteś właścicielem firmy, lub masz możliwość wesprzeć finansowo, czy w postaci bonów, voucherów, swoich usług imprezę Wielka Muzyczna Pomoc, skontaktuj się z Marcinem na Facebooku lub wyślij maila: wielkamuzycznapomoc@outlook.com.

Wielka Muzyczna Pomoc organizowana jest od wielu lat na terenie Tychów. Za każdym razem dla innego dziecka. Historię można zobaczyć na oficjalnym fanpage’u Wielka Muzyczna Pomoc na facebooku lub wyszukać na YouTube.

Ostatnia impreza wyglądała tak:

BM / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.