tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Rozrywka

  • 27 lipca 2012
  • 18 sierpnia 2012

Never say never festival

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Underground Pub" podaj

Za nami:

W sobotę, 18 sierpnia "Never say never festival" z Devon, Electric Retards, Ebola Cereal i Snaft w Underground.

Snaft, powstał w 2010 roku w Tychach. Tworzą go wokalista Daniel Wójcik, bassista Adrian Zieliński, gitarzysta Michał Podsiadły a także perkusista Tomasz Klimza. Zespół gra ekspresyjną muzykę opierającej się na ciężkich brzmieniach z wplecionym w to wszystko hip hopowym rytmem perkusji, niskim bassem oraz mocnym i klimatycznym wokalem.

Ebola Cereal, to katowicki kwartet reprezentująca undergroundowe śląskie brzmienie. Stylistycznie zespół jest trudny do jednoznacznego zakwalifikowania - słychać wpływy łagodniejszych klimatów - postrock, rock i tych cięższych, bardziej agresywnych - numetal, metalcore, post punk. Cechą rozpoznawalną muzyki zespołu jest połączenie melodyjnych i dynamicznych riffów oraz charakterystycznego wokalu.

Devon, powstał w 2008, Zespól tworzą Przemek Kępiński (wokal), Roger Adamek (gitara), Daniel Kuczera (gitara), Kayt Kozyra (Bas), Paweł Nosek (perkusja). Grają pełen energii metalcore.

Electric Retards, powstał u schyłku roku 2010 wykonujący muzykę z pogranicza wszechświatów. Szybkie partie, wypełnione nie do końca normalnymi klawiszami, przetykane wolnymi break downami, ukoronowane wykrzykiwanymi, pełnymi szaleństwa tekstami - nie jest to coś co można usłyszeć w radio. Nie dawno zdobyli trzecie miejsce w finale regionalnym międzynarodowego festiwalu Emergenza. Występują na scenach Śląska i okolic.

Początek o 20.00. Wstęp 5 zł.

lik / tychy.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Underground Pub

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Underground Pub" podaj