tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Rozrywka

  • 26 lipca 2012
  • 15 września 2012

Koncert Anti Tank Nun

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Underground Pub" podaj

Za nami:

15 września (sobota) w ramach trasy promującej płytę Hang'em High, w Underground wystąpi Anti Tank Nun. Wcześniej zagra Downsideup.

Anti Tank Nun, to nowa formacja metalowa, powołana do życia przez Titusa Tomka Pukackiego (Acid Drinkers) i 14 letniego gitarzystę Igora Gwaderę. Początkowo razem mieli zrealizować wspólne nagranie studyjne i teledysk do niego. Jednak po kilku wspólnych próbach Titus swierdził, że byłoby zbrodnią na rocknrollu nie zrobic płyty i wspólnego projektu muzycznego z Igorem, a on tej zbrodni popełnic nie zamierza i tak powstał ANTI TANK NUN.

Igor jest uczniem Jarka Chilkiewicza i od początku nauki ujawnił nieprawdopodobny talent muzyczny. Jeszcze nikt nigdy na polskim rynku muzycznym, w wieku 14 lat, nie grał w ten sposób partii solowych, nie tylko swoich, ale również solówek takich gitarzystów jak Zakk Wylde, Dimebag Darrel, Randy Rhoads czy Glenn Tipton.

Skład zespołu zasilili Adam Bielczuk i Bogumił Krakowski.

Początek o godzinie 21.00.

lik / tychy.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Underground Pub

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Underground Pub" podaj