tychy.info

Reklama

Rozrywka

  • 27 listopada 2022
  • 19 stycznia 2023

Spektakl „Chop od mojij baby” wsparł tyskie hospicjum

W grudniu Teatr dla Dorosłych w Bieruniu wystawił sztukę „Chop od mojij baby”w tyskim Teatrze Belfegor w ramach wydarzenia: "Kulturalnie dla Hospicjum".

Reklama

Spektakl „Chop od mojij baby” wsparł tyskie hospicjum
Spektakl „Chop od mojij baby” wsparł tyskie hospicjum - 19.01.2023 · fot. Społeczne Stowarzyszenie Hospicjum im. św. Kaliksta I w Tychach


Całość dochodu ze sprzedaży biletów na ten spektakl wsparła tyskie hospicjum. W czwartek, 19 stycznia Prezes otrzymała czek o wartości 6250 zł.

---

Przedstawienie "Chop od mojij baby" to ogromna dawka pozytywnej energii, bo komedia wg tekstu Marcina Melona i w reżyserii Joanny Lorenc opowiada o trudnych relacjach damsko-męskich i męsko-męskich, zwłaszcza, że kobieta (matka, żona i kochanka) jest raczej nieprzewidywalna, ma wiele przymiotów, ale i wiele potrzeb. Te ostatnie próbują zaspokoić partnerzy głównej bohaterki - Any. Od pierwszej sceny widzowie raczeni są humorem. Śmiać się można z niezbyt rozgarniętego, ale sympatycznego chopa Any jak i pozostałych bohaterów.

"Chop od mojij baby" to klasyczna komedia pomyłek, w których gubią się wszyscy bohaterowie.

ar, BM / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.