tychy.info

Reklama

Rozrywka

  • 14 listopada 2022
  • 26 listopada 2022

Hamulec+Punched Orange+Plaster Cast w Tawernie pod Różą Wiatrów

Za nami:

W sobotę, 26 listopada w tyskiej Tawernie pod Różą Wiatrów zagrają Hamulec, Punched Orange oraz Plaster Cast w ramach trasy SczurTour! Początek o godz. 19.00.

Reklama

Hamulec+Punched Orange+Plaster Cast w Tawernie pod Różą Wiatrów


- Jeśli chcesz zedrzeć sobie gardło, stracić 69% słuchu i potargać swoje ulubione koszulki to miejsce właśnie dla Ciebie! Dawaj na koncert! Dawaj na SczurTuor! Hamulec, Punched Orange oraz Plaster Cast zapraszają do Tychów, gdzie na pewno możemy obiecać szum w uszach, obite kostki, spoconych ludzi i wiele więcej - zapraszają muzycy.

  • Wejście od godz. 19:00
  • Bilety: 20/30 zł
  • Bilety będziecie mogli zakupić w przedsprzedaży w wiadomościach na Facebooku i Instagramie Hamulca lub na miejscu w dniu koncertu.


O zespołach:HamulecJesteśmy grupą czterech nieokrzesanych chłopaków z okolic Katowic grającą ThrashPunk. Inspirujemy się brzmieniem takich zespołów jak Metallica, Slayer, Dezerter iAcid Drinkers. Gramy muzykę taką jakiej nam brakuje: szybką, głośną i z uderzeniem! Mamy już za sobą kilkadziesiąt gigów, a każdy z nich przyciągał ludzi ciekawych mocnej energii. Największy pokaz daliśmy na Męskim Graniu 2021 w Krakowie, gdzie zebraliśmy duży tłum ludzi głodnych i ciekawych mocnych brzmień. W lutym tego roku wydaliśmy własnymi siłami swój debiutancki album pt. „Na Gapę” i zagraliśmy 11 koncertów zorganizowanych samodzielnie na trasie o takim samym tytule. Mogą polecić nas tacy profesjonaliści jak zespół 4szmery, Alcoholica, Kashell, Moskwa i Zenek Kupatasa jak i antyprofesjonaliści z zespołu Lej mi Pół. Naszą ambicją jest dotrzeć do jak największej ilości słuchaczy i przekazać im ogień, który w nas drzemie!

Nasza strona na FB: www.facebook.com/hamuleczespol

...

Punched OrangePunched Orange: Jesteśmy młodym zespołem ze Śląska grającym hard rock, chwilami zahaczając o metal oraz punk. Potrafimy porwać tłumy, jesteśmy dużą dawką pozytywnej energii zarówno na scenie jak i poza nią. Zespół istnieje od 2015 roku jednak obecny skład uformował się na początku 2019.

W swoim „muzycznym portfolio” możemy się pochwalić między innymi supportem na części Europejskiej trasy zespołu Dog Eat Dog, wyróżnieniem spośród finałowej piątki w konkursie antyradia - Antyfest czy występem na festiwalu w Bieszczadach- Zew się Budzi festiwal. W maju 2021 wydaliśmy debiutancki krążek pod tytułem „ON/OFF”. Album to mix hard rocka z domieszką alternatywy i punku.
Obecnie wydajemy nowe single promujące nasz drugi krążek, który ukaże się w 2023 roku. Aktualnie na wszystkich platformach dostępne są 3 single: „Superbia” „Paranoia” oraz "Control"

...

Strona zespołu na FB: www.facebook.com/Punched.Orange

Plaster CastReprezentuje groove metal / grunge / southern. Band utworzony w 2017 roku. Od roku 2019 działa w pełnym składzie na scenie rockowo-metalowej górnego śląska. Na koncie demo "Plaster Cast". Anzelmo boł z Bytomia.

Strona zespołu na FB: www.facebook.com/plastercastofficial

...

Patroni trasy:

  • Strefa Music Art.
  • Muzyczny Zwierz


Portal tychy.info objął tyski koncert patronatem!

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.