Rozrywka

  • 22 września 2022
  • 24 września 2022
  • wyświetleń: 974

Dorota Wellman i Marta Klepka oraz influencerki na evencie w Piasku!

Za nami:

Już 24 września w Piasku spotkają się kobiety, aby porozmawiać o sprawach ważnych, trudnych i codziennych. Gośćmi będą Dorota Wellman i Marta Klepka z projektu "Być kobietą on Tour", a także psycholożki, blogerki i influencerki! Co w programie?

Dorota Wellman i Marta Klepka - #BYCKOBIETA ON TOUR
Dorota Wellman i Marta Klepka w projekcie #BYCKOBIETA ON TOUR · fot. materiały prasowe


Wydarzenie odbędzie się w pracowni MUUkreacje przy ul. Katowickiej 88 w Piasku koło Pszczyny.

Organizatorka wydarzenia - Olga Ślusarczyk to projektantka i właścicielka marki odzieżowej MUUkreacje.pl, która od lat udowadnia kobietom, że są piękne bez względu na rozmiar, wiek, wzrost, stan posiadania i „focha” jakiego mają, że mogą wszystko i tak naprawdę nic nie "MUUszą", jeśli bardzo nie chcą. I nie są to błahe słowa, Olga jest osobą bezkompromisową, charyzmatyczną, otwartą i bardzo kreatywną.

- Jeśli masz już dosyć nudnych i sztabowych konferencji i chcesz porozmawiać twarzą w twarz, z kobietami z krwi i kości, które mają coś wartościowego do powiedzenia i mogą podzielić się cennym doświadczeniem - dołącz do nas - zachęca.

Cel i misja wydarzeniaAtmosfera będzie grała tu główne skrzypce. Naturalny i swobodny klimat na poduchach, fotelach z kocem na kolanach. Każdy uczestnik ma się czuć swobodnie, nic nie może go ograniczać. Głównym celem wydarzenia jest dodanie odwagi, pozytywnej energii, współdzielenie się doświadczeniami i przeżyciami, pokazanie, że wszystkie ograniczenia są w naszej głowie. To będzie innowacyjne i niekonwencjonalne kobiece spotkanie. - Będziemy się śmiać, wspólnie płakać i przede wszystkim wspierać - mówi organizatorka.

- Jeśli czujesz, że brakuje Ci sił, coś jest nie tak, że stoisz w miejscu i masz dosyć różnych sztywnych i nudnych wydarzeń, z których nic nie wynosisz - dołącz do nas. To właśnie tu, dowiesz się kim jesteś, gdzie jesteś, gdzie chcesz być a przede wszystkim kim nie chcesz być - dodaje.

Nie zabraknie pysznego jedzenia, aromatycznej herbaty i świeżo palonej kawy oraz innych smakowitych niespodzianek - zapowiada.

Dorota Wellman na evencie w miejscowości Piasek k. Tych


Kto się pojawi na wydarzeniu?Dorota Wellman i Marta Klepka - czyli duet Kobieta on Tour. Porozmawiają o tym czy łatwo pokochać siebie, że wiek to tylko cyfra i każdy z nas może wyciągnąć z życia to co najlepsze!

Katarzyna Strzyż - która opowie o babskich fochach i o tym, że życie nie ma daty przydatności.

Magdalena Mikołajczyk - znana blogerka "Matko Jedyna", opowie o wyjściu z depresji i życiu bez presji, o tym czego nam brak i co w życiu ważne.

Joanna Klimaszewska - znana w social mediach jako StoryTrenerka. Opowie o trendach w social mediach, o budowaniu własnej marki i o tym, dlaczego nie zawsze warto komentować, nawet jak mamy na to ochotę.

Donata Dębińska - z wykształcenia psycholog, choreograf oraz hipnoterapeuta. Na swoim warsztacie przedstawi uczestniczkom, jak dużo mogą zrobić każdego dnia dla swojego ciała i umysłu, będąc swobodnie sobą i ze sobą.

Ewelina Salwuk-Marko - PR-owiec, dziennikarka, wydawca portali, wykładowca akademicki, opowie o błędnych przekonaniach, hejcie jakiego doświadczają pracujące matki i nie tylko.

Joanna Gizgier - ekspertka branży IT, właścicielka ByFehu - opowie jak znaleźć światełko nadziei, podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Oraz inne fantastyczne kobiety!

Ponadto będzie można zobaczyć pokaz mody najnowszej, jesiennej kolekcji Muukreacje, w których zaprezentują się ambasadorki marki - mamy dzieci z niepełnosprawnościami.

- Modelki opowiedzą też o tym, jak się żyje z wiecznym oddechem innych na barkach - w momencie spełniania swoich marzeń, poświęcaniu sobie uwagi zmagają się z poczuciem winy, narzucanym przez innych, że przecież mają chore dzieci i mają siedzieć w domu, brudne, brzydkie i nieszczęsliwe… a one chcą żyć na tyle normalnie na ile się da - dlatego idą w pokazie - mówi organizatorka Olga Ślusarczyk.

Na zakończenie wydarzenia, pod wieczór, przewidziana jest after party.

Bilety do nabycia na stronie: https://muukreacje.pl/babski-szczyt-zajebistosci/

- Bilety kupiły już Polki mieszkające na Cyprze, w Norwegii, Szwecji, Niemczech i Wielkiej Brytanii - mówi organizatorka.

Dorota Wellman na evencie w miejscowości Piasek k. Tych

ar / tychy.info

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.