tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 20 lutego 2017
  • 28 lutego 2017

Bilety na film "Piękna i bestia" już w sprzedaży w tyskim Multikinie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Tychy" podaj

​10 lutego Multikino rozpoczęło przedsprzedaż biletów na film "Piękna i bestia". Kup bilety już dziś i nie przegap aktorskiej wersji jednej z najbardziej uwielbianych animacji Disneya. "Piękna i bestia" wejdzie na ekrany 17 marca. Bilety są dostępne w kasie kina oraz na www.multikino.pl.

"Piękna i bestia" to aktorska wersja jednej z najbardziej uwielbianych animacji Disneya. Na ekran wiernie przeniesiono nie tylko stronę wizualną, ale także piosenki z kultowej produkcji. Bella (Emma Watson) zamieszkać w zamku potwora (Dan Stevens), aby ratować swojego ojca. Z czasem między niedopasowaną dwójką zaczyna się tworzyć uczucie.Bilety na pierwsze premierowe pokazy filmu "Piękna i bestia" można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.

BM / tychy.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Multikino Tychy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Tychy" podaj