tychy.info

Reklama

Rozrywka

  • 2 stycznia 2016
  • 27 stycznia 2017

Koncert zespołu Król w Kloster Pub w Tychach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kloster Pub" podaj

Za nami:

Miejskie Centrum Kultury wraca z nastrojową elektroniką wzbogacając portfolio cyklu „Przestrzeń dla dźwięku” kolejnym koncertem. Tym razem, 27 stycznia o godzinie 21.00 zagra zespół Król!Błażej Król to jeden z najbardziej utytułowanych muzyków i tekściarzy młodego pokolenia. Odkąd wdarł się do masowej świadomości jako wokalista i gitarzysta duetu UL/KR, płyty z jego udziałem regularnie lądują na czołowych miejscach w corocznych podsumowaniach.

Czerpiąca garściami z rożnych tradycji muzycznych twórczość Króla pozostaje pozycją na wskroś autorską. Za tę odrębność jest coraz szerzej doceniany. Ostatnie lata działalności przyniosły mu m.in. Nagrodę im. Grzegorza Ciechowskiego oraz nominację do Paszportów Polityki. Na koncercie będzie można usłyszeć utwory z trylogii „Nielot”, „Wij” i „Przez sen”.

Królowi na scenie towarzyszyć będą Bartosz Matuszewski (gitara, sampler) i Mateusz Rychlicki (perkusja).

Uwaga: koncert w Tychach będzie jednym z ostatnich występów Króla w obecnej inkarnacji. Bilety w cenie 10 zł (przedsprzedaż) i 15 zł (w dniu koncertu) do nabycia w siedzibie organizatora (Miejskie Centrum Kultury w Tychach) i Kloster Pub od początku stycznia 2017 r.

BM / tychy.info
źródło: MCK

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kloster Pub

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kloster Pub" podaj