Reklama

Rozrywka

  • 17 sierpnia 2012
  • 14 września 2012
  • wyświetleń: 4480

Underground: Dubstep inside

Za nami:

Pub Underground zaprasza 14 września (piątek) na kolejną, trzecią edycję imprezy Warning! Dubstep inside!.

Wystąpi uznany w Polsce i poza granicami DJ, producent Radical Guru oraz doskonali DJ i promotorzy spod szyldu Dub Lovin' Criminals oraz DJ i producent Dubsknita z Krakowa.

Radical Guru, Mateusz Miller aka Radikal Guru to producent muzyki dub i dubstep. Jego rozpoznawalny styl to połączenie muzyki dubstep z roots reggae, UK steppers lub muzyka dalekiego wschodu.

Dub Lovin' Criminals, to DJe i promotorzy aktywnie działający na terenie Górnego Śląska. Jako pierwsi zaczęli organizować cykliczne eventy, promujące dubstep na dużych soundsystemach, które odebrane zostały z ogromnym zainteresowaniem.

W ramach cykli God Bless The Dubstep, Hajle Silesia i Kopalnia Basu zaprezentowali katowickiej publiczności wielu cenionych zagranicznych artystów oraz czołówkę polskiej sceny basowej. Grali już w klubach i plenerach na terenie całego kraju, gdzie zostawiali zawsze zadowolona publikę.

Początek o 21.00. Wstęp 10zł i 15zł (po 23.00). Wstęp dla osób pełnoletnich.

lik / tychy.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Underground Pub" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Underground Pub

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Underground Pub" podaj