Rozrywka

  • 7 stycznia 2022
  • 13 stycznia 2022
  • wyświetleń: 884

Koncert Chłodno w bielskiej Klubokawiarni Aquarium

Za nami:

Duet Chłodno zaprasza na pierwszy koncert w nowym roku! Jeśli chcecie spędzić z nim klimatyczny czwartkowy wieczór 13 stycznia, wystarczy wpaść do Klubokawiarni Aquarium w Bielsku-Białej!Chłodno to duet dwojga przyjaciół ze Śląska, Julki oraz Szymona, który powstał we wrześniu 2019 roku. W swoich utworach łączą nostalgiczne ciepło letnich wieczorów wraz z melancholijnym wydźwiękiem jesieni. Muzyka, którą tworzą to połączenie przestrzennych brzmień folkowych i subtelnej elektroniki. Dwie różne perspektywy, dwie różne dusze, ale w ich muzyce łączą się w jedno.

Chłodno
Szymon Pałyz · fot. materiały prasowe

Chłodno
Julia Zastryżna · fot. materiały prasowe


Na swoim koncie mają wydaną epkę. Samodzielnie zorganizowali trzy trasy koncertowe w ponad 40 miastach. Zagrali koncerty na takich wydarzeniach jak Sofar Sounds, Festiwal Lato na Fortach, Festiwal Fama czy Yass Week Festival. Rozpoczęli również współpracę z Rafałem Smoleniem, z którym pracują obecnie nad płytą. Chłodno zostało wybrane do projektu wschodzących artystów polskiej sceny muzycznej "My Name Is New" wytwórni Kayax.

Strona internetowa: https://chlodnonam.pl/
Instagram: https://www.instagram.com/chlodnonam
Facebook: https://www.facebook.com/chlodnonam/

Chłodno


Koncert Chłodno w Klubokawiarni Aquarium

  • Czwartek, 13.01.2022
  • Godz. 19.00
  • Bielsko Biała, Galeria BWA: ul.3 Maja 11.


Bilety do kupienia na stronie: https://biletyna.pl/koncert/chlodno/Bielsko-Biala

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.