tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 16 listopada 2021
  • 19 grudnia 2021

LemON - Koncert Zimowy w Tichauer Music

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Browar Obywatelski" podaj

Za nami:

Przed nami zimowy koncert pod szyldem Tichauer Music - występ zespołu LemON, który odbędzie się 19 grudnia o godzinie 19:00.

lemon


Tichauer Music to ogólnopolski projekt łączący muzykę i sztukę w prestiżowe i medialne wydarzenie. Browar Obywatelski w Tychach i marka Tichauer to nowe miejsce na koncertowej mapie Polski a zarazem miejsce niezwykłe gdyż ze sceną 360 stopni.

Koncert Zimowy LemON to czas, w którym najpiękniejsze utwory i melodie tradycyjne, śpiewane również po łemkowsku, zabiorą Państwa w intymny i piękny czas wspomnień. Mocą tego wieczoru jest ogromny ładunek bliskości i otwartości. Wyjątkowość numerów, między innymi kolęd czy pastorałek, jest silniejsza od największej zimowej zamieci. Ten koncert zabierze słuchacza w niezapomnianą, naładowaną intrygującymi aranżacjami muzyczno-teatralną podróż - zapowiadają organizatorzy.

W ramach biletu na koncert otrzymują Państwo wstęp do Tichauer Art Gallery - Centrum sztuki współczesnej - pełnej fantastycznych rzeźb i obrazów wybitnych artystów z kraju i z zagranicy (między innymi Salvador Dali). Po wizycie w galerii można zajrzeć do Tichauer Restaurant.

Ceny biletów:

  • I pula - do końca listopada - miejsce stojące - 79 PLN, miejsce siedzące - 99 PLN
  • II pula - od 1 do 18 grudnia - miejsce stojące - 89 PLN, miejsce siedzące -109 PLN
  • III pula - w dniu koncertu - miejsce stojące - 99 PLN, miejsce siedzące - 119 PLN


Bilety do nabycia na stronie: www.ebilet.pl/muzyka/festiwale/tichauer/?partner=tichauer

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Browar Obywatelski

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Browar Obywatelski" podaj