tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 13 listopada 2021
  • 19 listopada 2021

Tichaeur Music: koncert grupy Happysad

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Browar Obywatelski" podaj

Za nami:

Kolejnym koncertem pod szyldem Tichauer Music będzie występ zespołu Happysad, który odbędzie się 19 listopada o godzinie 20.00.

tichauer music


Tichauer Music to ogólnopolski projekt łączący muzykę i sztukę w prestiżowe i medialne wydarzenie. Browar Obywatelski w Tychach i marka Tichauer to nowe miejsce na koncertowej mapie Polski a zarazem miejsce niezwykłe gdyż ze sceną 360 stopni.

Rok 2021 to w obozie zespołu Happysad seria wyjątkowych wydarzeń związanych z obchodami dwudziestolecia jego działalności. Pod koniec sierpnia ukazało się jubileuszowe dwupłytowe wydawnictwo Odrzutowce i kowery, a w październiku książkę Żanety Gotowalskiej Zanim Pójdę. Długa droga zespołu Happysad wydała Agora. W tym samym czasie zespół wyruszył w trasę promująca płytę, świętując podczas koncertów dwie dekady obecności na polskiej scenie muzycznej.

Czego spodziewać się po tych koncertach?

- Na pewno z radością sięgniemy po materiał z płyty jubileuszowej, czyli pojawią się odrzutowce - utwory nigdzie niepublikowane, nieznane, nigdy szerzej nieprezentowane, napisane z myślą o poprzednich płytach oraz kowery - czyli nowe, uaktualnione wersje starych, znanych songów - mówi gitarzysta zespołu Łukasz Cegliński.

- Nie wyobrażamy sobie także, aby na tej trasie zabrakło materiału przekrojowego i jakichś rarytasów - dodaje.

Po pandemicznej przerwie, w której nie próżnował i zespół (nagrywając płytę) i jego wokalista (w lipcu ukazała się solowa płyta Kuby Kawalca pt: Ślepota) Happysad wygłodniały koncertowych emocji zaprasza na wspólne świętowanie dwudziestolecia.

Ceny biletów:

  • I pula - do końca października - 89 i 109 PLN
  • II pula - od 1 do 18 listopada 119 i 99 PLN
  • III pula - w dniu koncertu - 129 i 109 PLN


Bilety w serwisie ebilet: www.ebilet.pl/muzyka/festiwale/tichauer/?partner=tichauer

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Browar Obywatelski

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Browar Obywatelski" podaj