Rozrywka

  • 8 września 2021
  • 12 września 2021
  • wyświetleń: 2623

Gwiazdorska obsada w komedii na scenie Teatru Małego

Za nami:

12 września o godz. 20.00 w Teatrze Małym obejrzymy komedię "Między płotem a kowadłem". To będzie tyska premiera spektaklu!

między płotem a kowadłem


Niebanalna komedia autora Przygody z ogrodnikiem i Między łóżkami...

Niedaleko pada jabłko od jabłoni, Wina ojca idzie w syna, Jaki ojciec, taki syn... Wszystkie te polskie mądrości mieszczą się w kanadyjskiej komedii Norma Fostera Między płotem a kowadłem (Mending Fences). Harry, właściciel gospodarstwa na dalekiej prowincji, nie widział swojego syna, Drew, szesnaście lat. Przyjeżdża on właśnie do ojca z wizytą. Ta wzruszająca i niebanalna komedia opowiada historię dwóch mężczyzn, syna i ojca, którzy są zbyt uparci na to, żeby otworzyć swoje serca jeden na drugiego. Nie radzą sobie z okazywaniem uczuć. Rozdzieleni na lata, dziś jako dorośli mężczyźni, stają wobec siebie zupełnie bezradni, czupurni, przytłoczeni emocjami i oślim uporem, do których wstydzą się przyznać. Tworzy to mnóstwo zabawnych sytuacji. Dyskretnym przewodnikiem po obcym im świecie uczuć jest "kobieta po przejściach", przyjaciółka i partnerka ojca, która jest właścicielką sąsiedniego gospodarstwa. Czy uda się jej pogodzić ogień z wodą, psa z kotem...? Zabawne dialogi i sytuacje, okraszone często pikanterią, a jednocześnie z elementami ciepła i liryzmu. Ot, jak to życie. Świetna gra aktorów. To świeży oddech w świecie sztuki zdominowanym przez sensację i farsę. Norm Foster znany jest od wielu lat polskiemu widzowi z takich sztuk jak: Ostra jazda, Premiera, Między łóżkami, Old Love, Długi ŁYKend, Randka w ciemno na dwie pary, Przygoda z ogrodnikiem... i kilku innych.

Obsada:

  • GIN - Olga Borys / Maria Berełkowska / Magdalena Wójcik
  • HARRY - Wojciech Majchrzak / Jakub Wieczorek
  • DREW - Bartosz Obuchowicz / Igor Obłoza / Kacper Sasin


Czas trwania 120 minut z przerwą.

Miejsce: Teatr Mały, ul. ks. kard. Hlonda 1
Bilety na stronie panbilet.pl - kliknij w link.
Organizator: Art Source Sp. z o.o. Sp. k.
Sprzedaż do: 12 września 2021 o godz. 19:00
Strona organizatora: https://artsource.panbilet.pl
Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/177591271009095

ar / tychy.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Mały" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Teatr Mały

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Mały" podaj