Rozrywka

  • 3 września 2021
  • wyświetleń: 2230

Maraton 3 filmów After, premiera After: Ocal mnie. Wygraj bilety!

Za nami:

Uwaga! To już dziś o 23.00 (piątek, 3 września) startuje maraton filmów "After" w katowickim kinie Helios (Galeria Libero). Dla naszych czytelników mamy do rozdania 2 podwójne zaproszenia na nocny seans! Wystarczy odpowiedzieć na konkursowe pytania!W piątkową noc, z 3 na 4 września, we wszystkich kinach Helios, odbędą się bardzo romantyczne seanse... W ramach najnowszej odsłony cyklu NMF sieć zaprezentuje swoim widzom wszystkie części popularnej serii romansów z premierowym „AFTER. OCAL MNIE”! To będzie wyjątkowa noc pełna niezwykłych uczuć, doznań i namiętności…

Jako pierwsza zaprezentowana zostanie ekranizacja bestsellerowej powieści autorstwa Anny Todd - „AFTER”. Nieśmiała Tessa poznaje buntowniczego Hardina, który wywraca jej świat do góry nogami. Następnie widzowie zobaczą dalsze losy młodych kochanków w romansie „AFTER 2”. Na koniec wyświetlona zostanie gorąca premiera „AFTER. OCAL MNIE” - w związku Tessy i Hardina pojawiają się kolejne przeciwności.

Czy skrywane tajemnice staną na drodze do szczęścia pary? O tym widzowie sieci Helios przekonają się już w piątek, 3 września! Jedno jest pewne - taka dawka gorących, filmowych emocji jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli nikomu zasnąć. 

Sieć kin Helios zaprasza do zakupu biletów na najbliższe seanse w ramach cyklu Nocne Maratony Filmowe w kasach kin oraz na stronie: http://www.helios.pl/nmf_after. Dokonując zakupu wcześniej, można wybrać najlepsze miejsca w sali, a także - zaoszczędzić.

Szczegóły: https://www.helios.pl/51,Katowice/BazaFilmow/Szczegoly/film/21099/MARATON-AFTER

Konkurs

ar / tychy.info

źródło: materiały prasowe

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Helios Bielsko-Biała" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Helios Bielsko-Biała

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Helios Bielsko-Biała" podaj