tychy.info

Reklama

Rozrywka

  • 14 sierpnia 2021

Filmowe Poranki dla dzieci w Heliosie - wygraj podwójne bilety!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Helios Bielsko-Biała" podaj

W niedzielę, 22 sierpnia o 10.30 Kino Helios w Katowicach (Galeria Libero) zaprasza na kolejny Filmowy Poranek dla najmłodszych z serialem Tomek i przyjaciele (sezon 22, cz. 3). Mamy dla naszych czytelników do rozdania dwa zaproszenia - każde z nich dla dwóch osób! Wystarczy odpowiedzieć na proste konkursowe pytanie!

Reklama

tomek i przyjaciele
Tomek i przyjaciele


Podczas seansu zostanie zaprezentowany zestaw bajek:

  • Tomek i panda wielka
  • Zwierzęca arka Tomka
  • Tomek i małpi pałac
  • Lokomotywa wielu kolorów
  • Przewodnik Tomek


"Tomek i Przyjaciele” to animowany serial dla dzieci o przygodach małej niebieskiej lokomotywy o imieniu Tomek. Dzięki swojej pracowitości Tomek jest numerem 1 i tym samym przykładem dla innych. Jest zawsze uśmiechnięty i kiedy tylko może chętnie pomaga innym. Podczas swojej codziennej pracy Tomek i jego przyjaciele przeżywają wiele niesamowitych przygód i ciągle uczą się czegoś nowego.KonkursProjekcję Filmowych Poranków poprzedzają konkursy i zabawy na sali kinowejUczestnicy Filmowych Poranków! Każdy z Was może wziąć udział w naszej nowej zabawie: Łamigłówki HelioSówki! W ramach Łamigłówek będziemy rozwiązywać zagadki, poznawać ciekawostki i brać udział w ciekawych konkursach. Zadania, które przed nami stoją, wymagają spostrzegawczości, refleksu, sprawności, a przede wszystkim dużo dobrych chęci. Więc do dzieła!

Każdy młody uczestnik Filmowych Poranków otrzymuje kartę Łamigłówki HelioSówki, a na każdym spotkaniu będzie zdobywał pieczątki za rozwiązane zagadek i udział w konkursach. Za 8 zdobytych pieczątek czeka na Was wyjątkowa odznaka HelioSówki - potwierdzająca zdobyte umiejętności! Baw się z nami i zdobądź brązową, srebrną i złotą odznakę HelioSówki!

Cykl Filmowych Poranków w Kinie Helios odbywa się w co drugą niedzielę miesiąca we wszystkich kinach ogólnopolskiej sieci kin Helios, zawsze o godzinie 10:30. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 lat w towarzystwie opiekunów. Każde spotkanie rozpoczynają kilkunastominutowe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Scenariusz wydarzenia:

  • zabawy i konkursy z animatorem [10-15 min]
  • projekcja - zestaw bajek lub film [50-60 min]


Specyfika seansu filmowego:

  • dźwięk ściszony w stosunku do standardowej głośności
  • pozostawione na cały seans przyciemnione światła na sali [półmrok]


Po seansie każdy uczestnik otrzyma "balonowy" upominek.

Zapraszamy również na kolejne Filmowe Poranki w dniu 12 września o godzinie 10:30! Tym razem zaprezentujemy zestaw filmów „Filmowe Poranki: 44 Koty, cz. 6.

Więcej aktualności, konkursów i relacji fotograficznych dostępnych jest na profilu FB Helios Dla Dzieci.

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Helios Bielsko-Biała

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Helios Bielsko-Biała" podaj