Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA

Rozrywka

  • 16 czerwca 2016
  • 19 czerwca 2016

"Gdzie jest Dory?" oraz "Obecność 2" od piątku w Multikinie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Tychy" podaj

Propozycja dla najmłodszych fanów kina, ale również ich rodziców to powrót do niesamowitej, oceanicznej krainy rybek Nemo, jego taty oraz ich przyjaciółki Dory, która w tej części staje się główną bohaterką. Z kolei fanów grozy i adrenaliny zapraszamy na kolejną cześć najlepszego dreszczowca ostatnich lat.

Kiedy Dory mawiała "mówi się trudno i płynie się dalej" w nagrodzonym Oscarem filmie "Gdzie jest Nemo", raczej nie zdawała sobie sprawy z tego, co jeszcze ją w życiu czeka - chociaż pewnie i tak by zapomniała... Teraz Dory wraz z przyjaciółmi - Nemo i Marlinem - postanowi odkryć tajemnice swojej przeszłości. Co pamięta? Gdzie są jej rodzice? Gdzie nauczyła mówić się językiem wielorybów?Kolejna odsłona kultowej Obecności Jamse Wana. Paranormalny thriller, w którym para słynnych demonologów Lorraine i Ed Warrenowie udają się do północnego Londynu. W nękanym przez złośliwe duchy domu, gdzie samotna matka wychowuje czwórkę dzieci, poprowadzą jedno ze swoich najbardziej przerażających śledztw.Bilety na pierwsze premierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.

BM / tychy.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Multikino Tychy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Tychy" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.