Reklama

Rozrywka

  • 3 lipca 2021
  • 6 lipca 2021
  • wyświetleń: 1434

Starotyski dzień seniora: warsztaty zielarskie i kabaret!

Za nami:

Najstarsi tyszanie zaproszeni są już 6 lipca na Starotyski Dzień Seniora. Podczas spotkania odbędą się warsztaty z zakresu ziołolecznictwa. Zwieńczeniem wieczoru będzie występ Grzegorza Stasiaka!

starotyski dzień seniora


Podczas zajęć ich uczestnicy zapoznają się z informacjami o podstawowych ziołach, które można wykorzystać w kuchni tym samym pomagając swojemu zdrowiu oraz odnajdując ciekawe i nowe zastosowanie do dobrze nam znanych ziół. Efektem warsztatów będzie powstanie mieszanek ziołowych. Spotkanie poprowadzi Kinga Kaźmierczak - instruktorka

- Jestem żoną i mamą dwójki uroczych urwisów. Zamiłowanie do sztuki i rękodzieła towarzyszy mi od najmłodszych lat. Zainteresowanie przyrodą oraz zielarstwem i ich wpływu na zdrowie zaczęło się w wieku nastoletnim, gdy rozpoczęłam przygodę z naturalnymi produktami kosmetycznymi oraz środkami czystości, było to w 2005 roku i od tamtego czasu obca jest mi chemia sklepowych półek. Podobnie traktuję swoją dietę, stąd większość warzyw i owoców zdobywam ze swojego ogródka. Bardzo cenię sobie możliwość wyrażania emocji i piękna w produktach, które tworzę. Pracuję wieloma metodami, lubię wytwarzać przedmioty, a także tchnąć nowe życie w porzucone rzeczy. Jestem osobą bardzo skrupulatną, dbam o każdy szczegół i z pasją dzielę się swoją wiedzą, starając się zarazić przekonaniem o dobrodziejstwie natury, tym samym pomagając, odnaleźć proste kroki do wprowadzenia jej do codziennego życia - mówi o sobie prowadząca.

O godz. 19.00 wystąpi Grzegorz Stasiak ze swoim występem kabaretowym.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny dla osób 60+.
Zapisy są możliwe pod numerem tel. (32) 438 20 60.
Lista miejsc ograniczona!

ar / tychy.info

źródło: Miejskie Centrum Kultury

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.