Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA

Rozrywka

  • 14 maja 2016
  • 19 maja 2016

Pokaz zdjęć Artura Pławskiego w Pasażu Kultury Andromeda

Za nami:

Tyskie Towarzystwo Fotograficzne zaprasza na pokaz zdjęć (slide show) Artura Pławskiego, w czwartek, 19 maja, w Laboratorium Sztuki w Pasażu Kultury Andromeda w Tychach.

Pokaz zdjęć Artura Pławskiego w Pasażu Kultury


Artur Pławski jest fotografem, należy do TTF od początku działalności stowarzyszenia. To laureat konkursów: Leica Street Photo, Grand Press Photo, BZ WBK Press Foto i Wielkopolska Press Photo. Od pięciu lat, udaje mu się co roku znaleźć w gronie laureatów konkursu Tychy Press Photo. W marcu tego roku wygrał konkurs Śląskiej Fotografii Prasowej, organizowany przez Bibliotekę Śląską w Katowicach - nagrodzony materiał "Szopienice" będzie można zobaczyć podczas slide show.

Slide show rozpocznie się o godzinie 19.00. Wstęp jest wolny.

Więcej o autorze pokazu na jego stronie www.arturplawski.com
Wydarzenie na FB www.facebook.com/events/589701181189027

Artur Pławski pochodzi z Poznania, jest absolwentem Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Poznańskiego i Podyplomowych Studiów Public Relations Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Jak pisze na swojej stronie "zanim fotografia zdominowała większość moich zajęć, wiele lat poświęciłem malarstwu i rysunkowi - zdobyte wówczas doświadczenia nad różnymi aspektami obrazu oraz charakter wykształcenia bardzo pomagają mi teraz w trakcie pracy fotografa".


Tyskie Towarzystwo Fotograficzne skupia pasjonatów fotografii z Tychów i okolic, zarówno amatorów jak i zawodowych fotografów, laureatów znanych konkursów jak i rozpoczynających dopiero swoją przygodę z fotografią. Organizuje pokazy zdjęć, wystawy, warsztaty, spacery fotograficzne i szykuje się do wydania pierwszej książki fotograficznej. Więcej informacji o TTF znajdziecie na www.ttf.tychy.pl. Jak dołączyć do TTF, można dowiedzieć się na ttf.tychy.pl/s11-regulamin-przyjec

BM / tychy.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.