tychy.info

Reklama

Rozrywka

  • 6 maja 2016
  • 28 maja 2016

Szkolenia "Od 0 do Wakeboardera" w Goczałkowicach - wideo

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "WakePark" podaj

W goczałkowickim WakeParku w każdą sobotę odbywają się szkolenia dla osób chcących rozpocząć przygodę z tzw. wake’iem.

Reklama

Szkolenia „Od 0 do Wakeboardera”


Cykl szkoleń rozpoczął ruszył w weekend majowy. Pomimo jeszcze nieco chłodnej wody w jeziorze, atmosfera w Wake Parku Goczałkowice-Zdrój była gorąca a uczestnicy szkolenia wręcz rwali się, kto pierwszy wskoczy do wody! Aż 9 śmiałków stawiało swoje "pierwsze kroki" na desce i udało im się! Zobaczcie sami, jakie postępy można zrobić w ciągu kilku chwil spędzonych z nami!Szkolenia "od 0 do Wakeboardera" odbywać się będą regularnie w każdą sobotę, od godziny 9.00 do 12.00. Koszt szkolenia to 60 zł/osoby, a cena obejmuje porady instruktora oraz pełne wyposażenie - kask, kapok, piankę i deskę. Zajęcia prowadzimy w grupach do 10 osób/ 1 wyciąg. Na uczestników szkolenia czeka także bania z ciepłą wodą, aby nie zmarznąć przed i po pływaniu oraz drobne upominki od naszego Wake Parku!

Więcej zdjęć ze szkolenia możecie znaleźć na stronie internetowej http://www.wakego.pl lub na profilu Facebook. Osoby chętne na udział w szkoleniu mogą uzyskać więcej informacji oraz zapisać się telefonicznie pod numerem tel. 784-784-441 lub mailowo pisząc na wakego@op.pl.

CRW WakePark

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

WakePark

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "WakePark" podaj