tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 27 maja 2021
  • 25 czerwca 2021

Raisa Misztela i polscy Beatlesi na Senioriadzie już w czerwcu!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Miejskie Centrum Kultury" podaj

Za nami:

Miejskie Centrum Kultury w Tychach wraz z Tyską Radą Seniorów, Uniwersytetem Trzeciego Wieku oraz klubami seniorów miasta Tychy zapraszają na wyjątkowe wydarzenie - Senioriadę! Impreza skierowana przede wszystkim dla najstarszej grupy wiekowej mieszkańców naszego miasta, odbędzie się 25 czerwca 2021 w ogrodzie Miejskiego Centrum Kultury w Tychach przy ul. Bohaterów Warszawy 26, w godzinach 15.00 - 21.00.

senior, senioriada
Tegoroczna Senioriada już 25 czerwca! · fot. UM Tychy


- Tradycyjnie już przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji dzięki współpracy z aktywnymi grupami senioralnymi z naszego miasta - mówią organizatorzy.

Od godz. 15.00 zaplanowano występy seniorów: Zespół Ludowy Koła Gospodyń Wiejskich Urbanowiczanki, Klub Seniora Platyna przy IB Polska, Grupa taneczna ANTIDITUM, Polski Związek Niewidomych oraz występ solowy Aleksandry Hofman, Stowarzyszenie Promocji Tańca i Rekreacji działające przy TSM Oskard, Strefa Seniora przy FRES, Uniwersytet Trzeciego Wieku, KS Maluch, Tyska Rada Seniorów i przyjaciele oraz zespół wokalny Gwiazdeczki w kapeluszach.

Od godzinie 19.00 odbędzie się koncert Raisy Miszteli - tyszanki, znanej z programu Voice of Senior. O 20.00 najlepsze przeboje Beatlesów wykona zespół The Postman!

Oprócz występów na seniorów czekają: wystawa obrazów i rękodzieła, turniej brydża, pokaz mody, ćwiczenia zdrowego kręgosłupa, stoiska promocyjne, porady specjalistów.

- Seniorzy to bardzo ważna i coraz większa grupa mieszkańców naszego miasta. Z myślą o nich organizujemy kolejną już Senioriadę - wydarzenie, na którym seniorzy mogą pokazać swoje talenty, umiejętności, ale także zawrzeć nowe znajomości czy po prostu razem spędzić czas. W dzisiejszych czasach wielu seniorów narzeka na samotność, ale tyscy seniorzy udowadniają, że życie przez wiele lat może być ciekawe, pełne pasji i aktywności. Drodzy seniorzy i seniorki, nie siedźcie 25 czerwca w domach - przyjdźcie do Miejskiego Centrum Kultury - serdecznie zapraszam na Senioriadę - zachęca Maciej Gramatyka - mówi zastępca prezydenta Tychów ds. społecznych.

Wstęp wolny! Liczba miejsc ograniczona!
Więcej informacji na www.kultura.tychy.pl oraz w wydarzeniu na Facebooku:
www.facebook.com/events/2033642710123653

senioriada

ar / tychy.info, źródło: Miejskie Centrum Kultury

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Miejskie Centrum Kultury

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Miejskie Centrum Kultury" podaj