tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 9 czerwca 2021

Sekrety Agnieszki Osieckiej. Czy odsłoni je Beata Biały?

Za nami:

W ramach cyklu Portrety Literackie tyska biblioteka zaprasza na wieczór pełen tajemnic z życia Agnieszki Osieckiej. Gościem będzie Beata Biały - dziennikarka i pisarka, autorka książki "Osiecka. Tego o mnie nie wiecie". Spotkanie odbędzie się 9 czerwca w Mediatece go godzinie 18.00.

osiecka


Samej Agnieszki Osieckiej przedstawiać nie trzeba. Dopowiemy jednak, że to poetka, autorka książek, tekstów piosenek (któż nie zna A ja wolę moją mamę czy Małgośka), a nawet haseł reklamowych (słynne Coca-cola to jest to).

To również barwny ptak polskiej kultury, ikona słowa, postać zagadkowa, by nie powiedzieć - tajemnicza. Z legendą Osieckiej zmierzyli się niedawno twórcy serialu, który zyskał grono zwolenników i oponentów niezadowolonych z wykreowanego tam wizerunku głównej bohaterki. Czy książka Beaty Biały pogodzi „zwaśnione” strony? Czy nasz gość odpowie, jaka naprawdę była Agnieszka Osiecka? Czy ujawni sekrety, których wszyscy jesteśmy ciekawi?

Spotkanie poprowadzi dziennikarz Marcin Michrowski.

UWAGA - liczba miejsc na spotkanie jest ograniczona i uzależniona będzie od wytycznych Rządu. Obowiązują wejściówki, które będzie można odbierać od 24 maja w Dziale Muzycznym i Książki Mówionej (Mediateka). Informacji o wolnych miejscach udziela Mediateka.

ar / tychy.info, źródło: Miejska Biblioteka Publiczna w Tychach

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.