tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 12 maja 2021
  • 24 maja 2021

Plenerowe Kino Freelove: nowy, lipcowy termin seansu Mirai!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Miejskie Centrum Kultury" podaj

Kino FreeLove powraca w sezonie 2021! Miejskie Centrum Kultury zaprasza na cykl plenerowych pokazów w trzech różnych lokalizacjach miasta Tychy! Seans japońskiego filmu animowanego Mirai przełożono na piątek, 9 lipca. Film zostanie wyświetlony o godzinie 21.30.Wkrótce rozpocznie się cykl plenerowych pokazów w trzech różnych lokalizacjach miasta Tychy! Z powodu niesprzyjających warunków pogodowych wydarzenie przełożono z 21 maja na 9 lipca.

"Mirai" jest produkcją wzruszającą, zawierającą morał, który docenią zarówno młodsi, jak i nieco starsi odbiorcy, stanowiąc uniwersalną opowieść o życiu - dzieciństwie, dorastaniu i odkrywaniu swojego miejsca.

mirai
kadr z filmu Mirai, reż. Mamoru Hosoda · fot. materiały prasowe


Kim właściwie jest Mirai? Tytułowa bohaterka to najmłodsza latorośl pewnego japońskiego małżeństwa. Radości z przyjścia na świat dziewczynki nie podziela jednak jej starszy brat - Kun. Chłopiec nie może się pogodzić z faktem, że nie będzie już w centrum uwagi. Podczas jednego z napadów złości, bohater niespodziewanie trafia do tajemniczego ogrodu, w którym spotyka nastoletnią Mirai...

Seans MIRAI w reż. Mamoru Hosoda
piątek, 9 lipca,
Ogród Miejskiego Centrum Kultury w Tychach, ul. Boh. Warszawy 26,
godz. 21.30.

Liczba miejsc ograniczona, wstęp wolny!

Podczas trwania wydarzenia będą obowiązywać zasady bezpieczeństwa sanitarnego, według zasad aktualnych w dniu projekcji.

ar / tychy.info, źródło: Miejskie Centrum Kultury

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Miejskie Centrum Kultury

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Miejskie Centrum Kultury" podaj