tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 7 maja 2021
  • 12 czerwca 2021

„Chodź ze mną do łóżka” - monodram Soni Bohosiewicz

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Mały" podaj

Za nami:

Teatr Mały przeniósł odwołany z powodu pandemii spektakl na 12 czerwca. Na tyskiej scenie wystąpi Sonia Bohosiewicz w monodramie zatytułowanym "Chodź ze mną do łóżka".

sonia bohosiewicz
„Chodź ze mną do łóżka” - monodram Soni Bohosiewicz · fot. materiały prasowe


„Chodź ze mną do łóżka” to doskonały monodram Soni Bohosiewicz, która z błyskotliwą inteligencją opowiada o przeszłości swojej bohaterki i trudnej rzeczywistości, w której przyszło jej żyć. Jest to przejmująca, ciepła, wzruszająca, ale i bardzo zabawna sztuka, która zachwyci nawet najbardziej wyszukanego widza.

Spektakl przez ponad dwa sezony gościł na deskach Teatru Polonia Krystyny Jandy. Premiera spektaklu miała miejsce w grudniu 2013 roku. Rola za występ w monodramie przyniosła Soni Bohosiewicz Różę Gali 2014 w kategorii „Teatr”.

Tekst: Andrzej M. Żak
Reżyseria: Adam Sajnuk

Z uwagi na pandemię oraz przedłużenie przez Rząd RP zamknięcia teatrów do końca maja, spektakl przeniesiony został na dzień 12 czerwca. Zaprezentowany zostanie dwukrotnie, o godz. 17.00 i 19.00. Dotychczas zakupione bilety zachowują ważność na godz. 17.00. W przypadku chęci zamiany godziny przedstawienia, teatr zaprasza do kasy.

Spektakl zostanie wystawiony w Teatrze Małym 12 czerwca
godz. 17.00 i 19.00
Bilety: 50 zł

Więcej na: teatrmaly.tychy.pl/wydarzenia/chodz-ze-mna-do-lozka/

ar / tychy.info, źródło: Teatr Mały

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Teatr Mały

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Mały" podaj