tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 4 maja 2021
  • 10 maja 2021

Spotkanie z autorką książki o Marii Czubaszek - Violettą Ozminkowski

Za nami:

Tyska biblioteka zaprasza na internetowe spotkanie w ramach cyklu "Portrety Literackie" z autorką książki "Maria Czubaszek: W coś trzeba nie wierzyć" - Violettą Ozminkowski. Zobaczcie zapis rozmowy udostępniony przez książnicę!

Loading...


Violettą Ozminkowski przez dwanaście lat był dziennikarką i redaktorką „Newsweeka”, szefową działu „Społeczeństwo”. To współautorka biografii Marka Edelmana „Pan Doktor i Bóg”. Jest też autorką wywiadu rzeki z Grzegorzem Miecugowem „Szkiełko i oko”, a ostatnio redaguje książkę Moniki Jaruzelskiej „Towarzyszka Panienka”.

Spotkanie tyska biblioteka organizuje w ramach XVIII Tygodnia Bibliotek. Dostępne będzie w dniach od 8 do 15 maja na stronie internetowej placówki w zakładce "65 lat Biblioteki" oraz na fanpage'u na Facebooku:
mbp.tychy.pl/p,309,65-lat-biblioteki
www.facebook.com/tychymediateka

"W Marii Czubaszek bardzo łatwo się było zakochać. Genialne, abstrakcyjne poczucie humoru, dziecięca świeżość i wielki dystans do siebie. Niezastąpiony kompan do zabawy (...)"

czubaszek

ar / tychy.info, źródło: Miejska Biblioteka Publiczna w Tychach

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.