tychy.info

Reklama

Rozrywka

  • 19 kwietnia 2021
  • 1 maja 2021

Mały patrioto, zrób razem z Miejskim Centrum Kultury białego orła!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Miejskie Centrum Kultury" podaj

Za nami:

Odbierz pakiet kreatywny i weź udział w warsztatach 1 maja! Z okazji majowych świąt narodowych już dziś zapraszamy do wzięcia udziału w warsztatach rękodzielniczych on-line z dobrze znaną już ekipą Osikowa Dolina i Miejskim Centrum Kultury.

BIAŁY ORZEŁ


Podczas warsztatów wykonasz jeden z symboli narodowych, czyli pięknego ekologicznego orła białego. To świetna zabawa dla całej rodziny! Warsztaty odbędą się 1 maja 2021 r. o 11.00 na Facebooku i YouTube Miejskiego Centrum Kultury w Tychach i będą dostępne do 3 maja!

Co zrobić, by otrzymać bezpłatny pakiet małego patrioty z materiałami od Osikowej Doliny? Wyjątkowe ozdoby na święto narodowe!

Zgłoś się - wyślij e-maila na adres mck@mck.tychy.pl. Po otrzymaniu mailowego potwierdzenia odbierz pakiet materiałów w siedzibie MCK (w dniach 28 i 29 kwietnia, g. 12.00 - 19.00). Bądź z nami 1 maja o 11.00 na Facebooku i YouTube. Baw się kreatywnie, a później - jeśli zechcesz - podziel się zdjęciem wykonanej ozdoby!

Uwaga: ilość miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń!

ar / tychy.info
źródło: MCK

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Miejskie Centrum Kultury

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Miejskie Centrum Kultury" podaj