tychy.info

Reklama

Rozrywka

  • 12 kwietnia 2021
  • 14 kwietnia 2021

Spotkanie z Panem Korkiem - spotkanie z fizyką! Wszystko on-line

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Miejskie Centrum Kultury" podaj

Za nami:

14 kwietnia Klub Urbanowice MCK zaprasza na spotkanie z fizyką! Bohaterem najbliższych internetowych warsztatów będzie odlotowe i wsysające powietrze!

pan korek mck
fot. MCK Tychy


„Nie mogę bez ciebie żyć!” Czasem mówimy, że nie możemy bez kogoś żyć, jak bez powietrza. „Co ja takiego zrobiłem, że traktujesz mnie jak powietrze?” Innym razem traktujemy kogoś jak powietrze lub sami jesteśmy tak traktowani na poczcie, w szkolnym sekretariacie czy urzędzie. „Jak cudownie jest mieć całe miasto u swych stóp, kurz w zębach i wiatr we włosach!” W radosnych chwilach czujemy wiatr we włosach, cieszymy się z życia, dokonujemy wielkich rzeczy a świat leży nam u stóp.To jak to z tym powietrzem właściwie jest? Na to pytanie odpowiadają Szaleni Naukowcy z Laboratorium Pana Korka. Zapraszamy na ciekawe, odlotowe i bardzo wsysające eksperymenty z wykorzystaniem powietrza!

14 kwietnia
Godzina 18.00
Wstęp wolny!
Obowiązują wcześniejsze zapisy:
e:mail - urbanowice@mck.tychy.pl
tel. 726 261 375

Liczba miejsc ograniczona!

ar / tychy.info
źródło: Miejskie Centrum Kultury

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Miejskie Centrum Kultury

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Miejskie Centrum Kultury" podaj