tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 24 lutego 2016
  • 1 marca 2016

22. urodziny Biebera w Multikinie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Tychy" podaj

Za nami:

Zarezerwuj czas 1 marca i przyjdź do Multikina świętować wraz z przyjaciółmi 22. urodziny swojego idola! Multikino, agencja Prestige MJM i Universal Music Polska zapraszają wszystkich fanów artysty do Multikina na specjalny pokaz filmu poświęconego najbardziej rozchwytywanej gwieździe muzyki pop - Justinowi Bieberowi.

22. urodziny Biebera w Multikinie


„Justin Bieber. Believe” jest jedyną szansą, żeby obejrzeć nie tylko wyjątkowe występy Biebera, ale poznać emocje, które towarzyszą mu gdy schodzi ze sceny. Justin szczery jak nigdy w tym filmie pokazuje jaki jest naprawdę. Fani zobaczą go jako zwykłego chłopaka, który nieśmiało marzy o tym, aby zrobić karierę. Później pojawia się na Madison Square Garden i za chwilę zostaje najbardziej rozchwytywaną gwiazdą muzyki pop. Reżyser filmu zachwycony jest nie tylko talentem, ale także osobowością Biebera: „Zafascynował mnie niezwykle. Zobaczyłem w nim młodego, odpowiedzialnego człowieka, wspaniałego artystę. Ten film pokaże nie tylko efektowne muzyczne spektakle, które tworzy, ale przede wszystkim jego prawdziwą twarz”.

„Justin Bieber’s 22th birthday” - świętuj urodziny swojego idola wraz z innymi fanami 1 marca o godzinie 19.00. Ceny biletów: 18 zł. Bilety na kinowy pokaz „Justin Bieber’s believe” w sprzedaży od 26 stycznia. Można je nabyć w kasach biletowych kin oraz online na stronie www.multikino.pl.

BM / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Multikino Tychy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Tychy" podaj