Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA

Rozrywka

  • 24 lutego 2016
  • 28 lutego 2016

Dwie premiery w Multikinie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Tychy" podaj

26 lutego w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo: komedię „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach” oraz „Grimsby” według scenariusza Sachy Barona Cohena.

„7 rzeczy, których nie wiecie o facetach” to mądra, wzruszająca komedia o współczesnych mężczyznach. W filmie siedmiu bohaterów poszukuje w świecie wielkiej miłości i odrobiny szczęścia. W świecie, w którym niełatwo być prawdziwym facetem i coraz trudniej zorientować się, czego od mężczyzn oczekują kobiety. Widzowie na wielkim ekranie zobaczą: Pawła Domagałę, Aleksandra Hamkało, Mikołaja Roznerskiego, Macieja Zakościelnego, Zbigniewa Zamachowskiego, Leszka Lichotę oraz Piotra Głowackiego.Natomiast „Grimsby” to absolutna jazda bez trzymanki! Komedia absurdu według scenariusza Sachy Barona Cohena („Dyktator", „Bruno", „Borat"). Film opowiada historię brytyjskiego agenta do zadań specjalnych (Mark Strong), który, wmieszany w spisek, musi zniknąć. Film w gwiazdorskiej obsadzie - oprócz Cohena widzowie zobaczą m.in. laureatkę Oscara - Penélope Cruz („Vicky Cristina Barcelona”) i nominowaną do tej nagrody Gabourey Sidibe.Bilety na pierwsze premierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.

BM / tychy.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Multikino Tychy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Tychy" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.