tychy.info

Reklama

Rozrywka

  • 26 marca 2021
  • 9 kwietnia 2021

Zajęcia on-line Klubu Wilkowyje MCK: survival, taniec i rękodzieło

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Miejskie Centrum Kultury" podaj

Z uwagi na panujące obostrzenia większość zajęć stałych prowadzonych w Klubie Wilkowyje MCK przeniosła się do sieci. Jakie propozycje czekają na nas na Facebooku placówki?

Reklama

We wtorki Klub zaprasza do oglądania filmików o tematyce surwiwalowej, które przygotowuje podróżnik i instruktor Dzikiej Drogi Krzysztof Lewicki. Dowiecie się z nich wielu przydatnych informacji podczas leśnych wędrówek, np. jak bezpiecznie rozpalić ognisko, jak korzystać z kompasu itd.

Loading...


W środy Angelina Pietraszek zaprasza na rozgrzewki i kolejne fragmenty choreografii z baletu i tańca nowoczesnego. W zależności od poziomu zaawansowania, możecie dopasować poziom zajęć do Waszych umiejętności.

Loading...


Będą się też pojawiać na Facebooku warsztaty rodzinne, które prowadzi Maria Blachnicka-Bielecka - instruktażowe filmiki uruchomią Waszą wyobraźnię i kreatywność i pokażą krok po kroku, jak wykonać ozdobę, obrazek czy też pracę plastyczną z z materiałów, które w większości macie pod ręką. Pisaliśmy o nich więcej tutaj.

wielkanocne ptaszki
Wielkanocne ptaszki - rękodzieło z panią Marią · fot. MCK


Zapraszamy na www.facebook.com/klub.wilkowyje.mck - tu wszystko znajdziecie.

ar / tychy.info

źródło: MCK

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Miejskie Centrum Kultury

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Miejskie Centrum Kultury" podaj