tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 26 marca 2021

Wykonaj z całą rodziną wielkanocne ozdoby - instrukcję da MCK!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Miejskie Centrum Kultury" podaj

W piątki o godz. 15.00 Miejskie Centrum Kultury zaprasza na Warsztaty Rodzinne w formie online. Autorką i pomysłodawczynią warsztatów jest plastyczka Maria Blachnicka-Bielecka, instruktorka i prowadząca zajęcia plastyczne i rękodzielnicze dla dzieci i dorosłych Klubie Wilkowyje MCK.

Głównym założeniem warsztatów, jeszcze w formie stacjonarnej była wspólna, kreatywna praca dzieci z opiekunami. Tematyka warsztatów nawiązywała do świąt i tradycji ludowych, podczas warsztatów powstawały różne ozdoby, dekoracje i zabawki, np. lalki motanki, goik wielkanocny, czy kalendarz adwentowy.

Taką formułę MCK chce realizować również za pomocą filmików instruktażowych, w których pani Maria krok po kroku pokazuje jak prosto wykonać piękne ozdoby, np. wiosenny papierowy bukiecik, wielkanocne ptaszki.

Dużą zaletą zajęć jest prosta forma i łatwo dostępne materiały, które przeważnie każdy ma w domu. Zapraszamy do korzystania z dostępnych w galerii filmików na Facebooku Klubu Wilkowyje MCK: www.facebook.com/klub.wilkowyje.mck/

Loading...

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Miejskie Centrum Kultury

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Miejskie Centrum Kultury" podaj