tychy.info

Reklama

Rozrywka

 • 22 marca 2021

Wydarzenia kulturalne w Tychach: zmiany z powodu pandemii

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Miejskie Centrum Kultury" podaj

W związku ze zmianami obostrzeń epidemiologicznych i wytycznymi, które ograniczają działalność instytucji kultury do 9 kwietnia, Miejskie Centrum Kultury w Tychach informuje o harmonogramie oraz zmianach w zaplanowanych na ten czas wydarzeniach. W internecie zobaczymy m.in. konkursowe spektakle Tyskiego Festiwalu Monodramu MoTyF!

Reklama

Dla Tych zagrają
Tyskie instytucje kulturalne przekładają wydarzenia, ale mają też propozycje on-line · fot. MCK Tychy


Spotkanie z PodróżnikiemSpotkanie dotyczące podróży do Albanii w Klubie Wilkowyje MCK zostaje przeniesione do internetu - odbędzie się 29 marca o 18.00 na Facebooku placówki.

Kulturalna Środa w Klubie Urbanowice MCKNajbliższa kulturalna środa 24 marca zostaje odwołana, ale kolejne odbędą się w formule online!

Internetowe cykle MCKZapraszamy w najbliższym czasie do odwiedzania profilu Facebook i kanału YouTube Miejskiego Centrum Kultury w Tychach, gdzie znajdziecie Państwo nasze internetowe cykle:

 • Niemożliwe? Nie dla Polaków! Miniwywiady z podróżnikami (niedługo spotkamy się z Kamilem Stalicą)
 • Miasto Całkiem Kulturalne - wysłuchamy wywiadu z Mateuszem Krzyżowskim.


Propozycje Teatru Małego w Tychach zawieszoneZaplanowane na najbliższe tygodnie przedstawienia, w tym spektakle mistrzowskie Tyskiego Festiwalu Monodramu MoTyF, nie odbędą się w zaplanowanym terminie. O nowych terminach przedstawień teatr poinformuje, gdy tylko zostaną ustalone. Zakupione bilety zachowują ważność!

Spektakle konkursowe festiwalu MOTYF i forum teatralne do znalezienia w sieci!Nie wszystko stracone, bo spektakle konkursowe oraz forum teatralne będzie można zobaczyć online. Będą to:

24 marca

 • Piotr Rybak, „Bastylia”, godz. 19.00,
 • Nikola Mierzejewska, „Imago”, godz. 21.00.


25 marca

 • Forum teatralne, godz. 12.00
 • Karolina Martin, „Trzy ćwierci do śmierci”, godz. 16.00
 • Joanna Sałek, „Nigdy nie było mi dobrze w czerwonym”, godz. 17.30


26 marca

 • Forum teatralne, godz. 12.00,
 • Aneta Spirydowicz, „Będzie ciasno”, godz.16.00,
 • Mateusz Nędza, „33”, godz.17.30,
 • Dorota Kaczor, „Hermenegilda K.”, godz.18.30.


27 marca

 • Forum teatralne, godz.12.00
 • Gala finałowa, godz. 17.00


Propozycja AUKSO przełożonaKoncert AUKSO ON/SIDE - MATINÉE: Philip Glass zaplanowany na 21 marca odbędzie się w innym terminie - o nowej dacie organizatorzy poinformują niebawem. Zakupione dotychczas bilety zachowują swoją ważność, istnieje również możliwość zwrotu biletów - w tym celu należy kontaktować się z serwisem Ticketmaster.

Muzeum Miejskie w Tychach i Tyska Galeria Sportu zawieszają działalnośćOdwołany został spacer „Na tropie początków sportu w Nowych Tychach. Wystawa „To idzie młodość. Życie sportowe na placu budowy socjalizmu” była czynna do 19 marca, natomiast wystawa stała w Tyskiej Galerii Sportu „Sportowa strona miasta. Historia. Wydarzenia. Mistrzowie” nie będzie dostępna dla zwiedzających do 9 kwietnia.

Muzeum Miejskie w Tychach i Tyska Galeria Sportu nie są dostępne dla zwiedzających do piątku, 9 kwietnia. Część z zaplanowanych spotkań odbywa się online. Odwołane zostały zajęcia edukacyjne, zwiedzanie wystaw również nie jest możliwe.

Zakup wydawnictw i gadżetów odbywa się wyłącznie online (istnieje możliwość odbioru osobistego zamówień) - kontakt: zamowienia@muzeum.tychy.pl.

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Miejskie Centrum Kultury

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Miejskie Centrum Kultury" podaj