tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 22 marca 2021

Jak działa tyska biblioteka w czasie lockdownu?

Zgodnie z decyzją rządu, wszystkie placówki biblioteczne na terenie miasta są zamknięte od soboty 20 marca. Przedstawiamy praktyczne wskazówki dla czytelników, którzy chcą, by książki pomogły im przejść przez trudny czas pandemii. Uwaga! Będą czynne wrzutnia i książkomat!

Książkomat i wrzutnia, Mediateka
Książkomat i wrzutnia przy Mediatece działają w czasie zamknięcia placówek · fot. MBP Tychy


Zamówienia do książkomatu będą realizowane od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00. Czytelnicy, którzy nie korzystają z Biblioteki Głównej oraz nie posiadają uprawnień do korzystania z książkomatu, proszeni są o kontakt z odpowiednim działem celem nadania uprawnień:

  • Wypożyczalnia Główna: 32 438 04 60,
  • Dział dla dzieci: 32 438 04 65,
  • Dział Muzyczny i Książki Mówionej: 32 438 04 75.


Ze względu na ograniczoną liczbę skrytek czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu!

Na życzenie czytelnika Czytelnia Biblioteki Głównej (tel. kontaktowy: 32 438 04 70) w godzinach od 7.30 do 15.30 wykonuje skany z materiałów bibliotecznych oraz rozdaje kody do IBUK Libra.

Jeszcze jedna dobra wiadomość dla czytelników: wstrzymane zostaje naliczanie kar, a terminy zwrotu automatycznie przedłużają się!

Zapraszamy też do skorzystania z oferty on line MBP Tychy pod nazwą #NieZostawiamCzytelnika na stronie
mbp.tychy.pl/p,292,niezostawiamczytelnika.

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.