tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 12 lutego 2016

Nowe centrum handlowe w budowie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Gemini Park Tychy" podaj

W ostatnich dniach w Tychach rozpoczęła się budowa nowego dużego centrum handlowego Gemini Park. Obiekt ma być gotowy pod koniec przyszłego roku i z pewnością stanie się poważną konkurencją dla galerii z Katowic, a także sklepów działających na naszym lokalnym rynku.

Wizualizacje Gemini Park Tychy · fot. Gemini Park Tychy


Największym atutem Gemini Park Tychy ma być lokalizacja obiektu. Centrum handlowe ulokowane będzie przy drodze krajowej nr 1 (w pobliżu sklepów Tesco, Saturn oraz Obi), co znacznie ułatwi dojazd klientom z naszego regionu. Wartość inwestycji wyniesie około 350 - 400 mln zł.

Lokalizacja Gemini Park TychyGemini Park Tychy będzie miało powierzchnię handlową ok. 36 tys. m kw. i znajdzie się w nim 130 lokali handlowych. Jednym z głównych najemców Gemini Park Tychy jest polska sieć supermarketów - Piotr i Paweł. Ponadto do centrum dołączą operatorzy foodcourt, drogerie i perfumeria, sklepy z odzieżą, multimediami oraz oferujące produkty dla domu.

Rafał Sonik, prezes Gemini Holdings, już wcześniej wyrażał nadzieję, że nowe centrum będzie służyć nie tylko mieszkańcom Tychów, ale również będą tu przyjeżdżali klienci z Bierunia, Pszczyny i Czechowic-Dziedzic.

new / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Gemini Park Tychy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Gemini Park Tychy" podaj