tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 3 lutego 2016
  • 14 lutego 2016

Walentynkowy weekend w Multikinie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Tychy" podaj

Za nami:

Od 12 do 14 lutego w kinach sieci Multikino odbędzie się walentynkowy weekend z Happy Endem! Z tej okazji na widzów czekają niezwykłe premiery filmowe: „Planeta singli”, „Jak to robię single” i „Deadpool”. Ponadto 12 lutego odbędą się dwa nocne maratony filmowe - ENEMEF: Walentynkowy i ENEMEF: Antywalentynkowy.

Walentynki w Multikinie to najlepsze premiery filmowe i niezwykłe wydarzenia specjalne, które zakończą się Happy Endem. Od 12 do 14 lutego widzowie będą mogli zobaczyć między innymi komedię romantyczną „Planeta singli”. Główna bohaterka Ania (Agnieszka Więdłocha) jest uroczą, romantyczną, ale niezbyt pewną siebie nauczycielką, poszukującą idealnego mężczyzny na internetowych portalach randkowych. Przypadkiem w walentynkowy wieczór, spotyka showmana Tomka (Maciej Stuhr), który prowadzi najpopularniejszy i najbardziej kontrowersyjny program telewizyjny w kraju. Druga walentynkowa propozycja to komedia „Jak to robią single”. Nowojorscy single zabiorą widzów w ekscytującą filmową podróż w poszukiwaniu szczęścia w mieście, które nigdy nie śpi. Natomiast „Deadpool” to ekranizacja jednego z najoryginalniejszych komiksów Marvel Comics.

Ponadto Multikino przygotowało coś zarówno dla osób, które przepadają za romantycznymi wieczorami w kinie i lekkimi filmami o miłości, jak i dla tych, którym mrok sali kinowej kojarzy się wyłącznie z dobrymi dreszczowcami. Podczas specjalnych maratonów filmowych każdy będzie miał szansę obejrzeć to, co lubi najbardziej. W repertuarze ENEMEFU: Walentynki znalazły się: błyskotliwa i zaskakująca „Planeta singli”, mądry i zabawny „Kocha, lubi, szanuje” oraz lekkie i wciągające „Słowo na M.” Natomiast na uczestników ENEMEFU: Antywalentynki czeka: demoniczny i tajemniczy „The Boy”, trzymający w napięciu „Labirynt” oraz klimatyczny i niepokojący „Dar”.

Bilety na walentynkowy weekend można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.

Walentynkowy weekend z Happy Endem

BM / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Multikino Tychy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Tychy" podaj