tychy.info

Reklama

Rozrywka

  • 5 marca 2021

VII edycja Tyskiego Banku Kultury - działania można zgłaszać do jesieni!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Miejskie Centrum Kultury" podaj

Dobrze już znany Tyski Bank Kultury rusza w tym roku już po raz siódmy, ale w zmienionej formule, pozwalając na całoroczne składanie wniosków wszystkim tyszanom, którzy zaskoczą ciekawym pomysłem artystycznym!

Reklama

tyski bank kultury 2021


Masz w głowie kreatywne pomysły, których jeszcze nie udało Ci się zrealizować? Planujesz projekt artystyczny, ale nie wiesz, jak się za niego zabrać? Opisz pomysł, złóż wniosek i działaj z Miejskim Centrum Kultury w Tychach.

Bez względu na to, czy planujesz coś naprawdę dużego, czy może myślisz o mikroprojekcie - Tyski Bank Kultury daje możliwość zrealizowania tego, co dopiero chodzi Ci po głowie. Specjaliści z MCK Tychy pomogą usystematyzować pomysły, stworzyć plan działania i zachęcić mieszkańców Tychów do udziału w Twojej inicjatywie, a przede wszystkim - sfinansują ją!

Nieważne, ile masz lat - jeśli piszesz, muzykujesz, malujesz, rzeźbisz, grasz, czy też spełniasz się w innych dziedzinach sztuki - chętnie zainwestujemy w Twój talent i zaprezentujemy go na tyskiej scenie kultury.

Pomysły można zgłaszać od 15 marca do końca października, tak, aby jeszcze w roku 2021 móc zrealizować Twoją wizję!

12 marca odwiedź stronę www.kultura.tychy.pl, zapoznaj się z regulaminem i wypełnij formularz zgłoszeniowy. Animatorzy tyskiej kultury czekają właśnie na Ciebie.

ar / tychy.info

źródło: UM Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Miejskie Centrum Kultury

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Miejskie Centrum Kultury" podaj