tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 11 marca 2021
  • 25 marca 2021

O kulach po marzenia - spotkanie z apmfutbolistami

Za nami:

25 marca o godzinie 18.00 Muzeum Miejskie zaprasza na internetowe spotkanie z amp futbolistami - Jackiem Koniecznym i Kamilem Nowakiem.

amp futbol
Ampfutbolista · fot. materiały prasowe


Amp futbol to dyscyplina sportu, o której zrobiło się głośno w ostatnich latach za sprawą dobrych wyników naszej reprezentacji. Polacy to w końcu aktualni brązowi medaliści Mistrzostw Europy i ćwierćfinaliści Mistrzostw Świata. Tychy z kolei mają swoich przedstawicieli w amp futbolowej ekstraklasie. Są to Jacek Konieczny i Kamil Nowak, którzy opowiedzą o swojej pasji.

Jacek Konieczny i Kamil Nowak to zawodnicy Podbeskidzia Kuloodpornych Bielsko-Biała, drużyny Amp Futbol Ekstraklasy. Razem z zespołem w 2019 roku zdobyli mistrzostwo Polski, a na swoim koncie mają również jeden srebrny i dwa brązowe medale krajowego czempionatu. J. Konieczny jest również zawodnikiem reprezentacji Polski, w której zdobył już dwie bramki.

Spotkanie online będzie streamingowane na żywo na facebookowych profilach Muzeum Miejskiego w Tychach. Poprowadzi je Kamil Hajduk.

ar / tychy.info, źródło: Muzeum Miejskie w Tychach

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.