tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 28 lutego 2021

Kruk z Tower z Katarzyną Herman już dziś w Teatrze Małym

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Mały" podaj

Za nami:

Teatr Mały jest pierwszym teatrem w Polsce, który zaprezentuje tę sztukę zaraz po premierze w Warszawie. Chodzi o spektakl “Kruk z Tower” Teatru Dramatycznego. Premiera w Tychach już dziś o 18.00!

Kruk z Tower · fot. Teatr Dramatyczny w Warszawie


W ramach cyklu Scena Konesera Teatr Mały zaprasza na spektakl „Kruk z Tower” Andrieja Iwanowa, w reżyserii Aldony Figury. To propozycja Teatru Dramatycznego z Warszawy.

Nastoletni Kostia po śmierci ojca żyje w konflikcie z matką. Wolny czas spędza przed komputerem, pała nienawiścią do świata i rodziny. Matka zaniepokojona jego stanem postanawia przeprowadzić niecodzienny eksperyment. Tworząc fałszywe konto na Facebooku, nawiązuje z synem kontakt, którego nie doświadcza w rzeczywistości. Wirtualna relacja pomiędzy Toffi a Krukiem z Tower przeradza się w szczerą rozmowę samotnych osób tęskniących za normalnością. Jednak czy ryzykowna gra, którą podejmuje matka, aby odzyskać syna, ma szansę przerodzić się w prawdziwą więź?

Obsada:
Katarzyna Herman - matka
Konrad Szymański - syn

Tłumaczenie: Bożena Majorczyk
Reżyseria: Aldona Figura
Scenografia i kostiumy: Joanna Zemanek
Światła: Andrzej Król
Projekcje: Marta Miaskowska
Muzyka: Radosław Duda

Bilety w cenie 65 zł.

ar / tychy.info, źródło: Teatr Mały

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Teatr Mały

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Mały" podaj