tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 17 lutego 2021
  • 22 lutego 2021

Spotkanie z Podróżnikiem w Klubie Wilkowyje MCK: Holandia

Za nami:

W poniedziałek, 22 lutego o godzinie 19.00 Klubie Wilkowyje MCK zaprasza na kolejne spotkanie z Podróżnikiem w Klubie Wilkowyje MCK - tym razem wyruszymy do Holandii i będzie to spotkanie stacjonarne - pierwsze po przerwie! Gościem będzie Ewa Kostrzewa, która opowie o swojej podróży do Holandii. Podczas wyjazdu zwiedziła miasta: Eindhoven, Breda, s'Hertogenbosch.

spotkanie z podróżnikiem MCK


- Ciekawość to pierwszy stopień do piekła, mówią! Ja powiedziałabym, że do wiedzy i przygody. Holandia zwana oficjalnie Królestwem Niderlandów kojarzyła mi się zawsze z Amsterdamem i tulipanami. Zastanawiało mnie cóż takiego znajduje się w Eindhoven, że akurat tam można dostać się bezpośrednio samolotem z Polski. Należało to sprawdzić i muszę przyznać nie zostałam rozczarowana. Choć nie było tulipanów i wiatraków ta okolica ma, co nieco do zaoferowania, a ja wybrałam z niej dodatkowo Bredę i ’s-Hertogenbosch, w końcu weekend w jednym mieście to nuda. Zapraszam na krótką wycieczkę po mieście Philisa, wyzwolonej przez Polaków Bredzie i mieście malarza Boscha - mówi Ewa Kostrzewa.

Ewa Kostrzewa to absolwentka Politechniki Częstochowskiej. Miłośniczka aktywnego spędzania wolnego czasu oraz podróżowania po Polsce i świecie na własną rękę. Wielokrotna uczestniczka spotkań podróżniczych. Laureatka m.in. Festiwalu Podróżnika im. Mateusza Hryncewicza w roku 2011 oraz Festiwalu Slajdów Podróżniczych Śląskiego Stowarzyszenia Podróżniczego “Garuda” w Katowicach w latach 2012 i 2015. Od kilku lat autorka bloga www.spragnieniprzygody.blogspot.com.

Ze względu na obecną sytuację oraz w trosce o bezpieczeństwo własne i innych, organizatorzy wydarzenia proszą o przestrzeganie następujących wytycznych:
  • spotkanie dostępne tylko dla ograniczonej liczby osób (50% widowni), którzy zarezerwują miejsce (telefonicznie lub mailowo),
  • widzowie przez cały czas spotkania zobowiązani są zakrywać usta i nos (maseczką lub przyłbicą),
  • należy zachowywać dystans od każdego z pozostałych widzów (nie dotyczy rodzin),
  • przez cały spektakl widzowie zobowiązani są do niezmieniania zajmowanego miejsca.


Wstęp wolny, obowiązuje rezerwacja miejsc:
tel.: 32 227 26 22/691 770 344 w godz. 10.00-15.00
klub@mck.tychy.pl

Zapraszamy do śledzenia wydarzenia na Facebooku:
www.facebook.com/events/754531968793170/

ar / tychy.info, źródło: MCK

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.