tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 21 grudnia 2015
  • 25 grudnia 2015

"Bella i Sebastian 2" w Multikinie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Tychy" podaj

Już w najbliższy, bożonarodzeniowy piątek, na ekranach Multikina do zobaczenia będzie druga część filmu o przygodach Sebastiana i jego wiernej czworonożnej towarzyszce.

"Bella i Sebastian 2" - Sebastian i jego wierna czworonożna towarzyszka znowu zachwycą widzów swoją odwagą. Niezwykła przyjaźń chłopca i psa wkroczy na nowy etap - to będzie ich pełna emocjonujących zdarzeń i wzruszających odkryć przygoda.

Wychowywany przez przybranego dziadka Sebastian z niecierpliwością czeka na powrót swej ciotki Angeliny. Na wieść o tym, że awionetka, którą podróżowała dziewczyna zaginęła gdzieś w górach, Sebastian i jego wierne psisko Bella wyruszają jej na pomoc. Niebezpieczna wyprawa obfitować będzie w dramatyczne, ale i zabawne wydarzenia. Pożar lasu, zetknięcie oko w oko z niedźwiedziem, wysokogórska wspinaczka, a przede wszystkim spotkanie z nieznajomym pilotem okażą się dla chłopca i jego psa początkiem zupełnie nowej, niespodziewanej przygody. W jej trakcie Sebastian trafi na ślad swego zaginionego ojca.

BM / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Multikino Tychy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Tychy" podaj