tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 12 lutego 2021
  • 20 lutego 2021

Wielki świat Elżbiety Chowaniec - Scena Młodych w Andromedzie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Mały" podaj

Za nami:

Jak wygląda „Wielki Świat” Elżbiety Chowaniec przekonacie się już 20 lutego! Spektakl przeznaczony jest dla widzów powyżej 10 roku życia i powstał w ramach Sceny Młodych w Teatrze Małym. Zapraszamy do Pasażu Kultury Andromeda o godzinie 17.00.

wielki świat elżbiety chowaniec,


Wielki Świat jest niezwykle pociągający, zwłaszcza, kiedy jest się Japkiem w trudnym okresie dojrzewania. Japkiem, które oprócz swojego szarlotkowego podwórka nic w życiu nie widziało, nie wie też, co to „maj”, ani „wi-aj-pi”. W przeciwieństwie do Oranż, która zna Wielki Świat jak własną kieszeń, jest zagraniczna i w dodatku uważa się za dojrzałą. Przebywanie z nieciekawym Japkiem traktuje jak przymus. Japko wręcz odwrotnie - jest towarzyszką, zafascynowane i marzy o tym, by również dostać się do Wielkiego Świata. Jest jeszcze poczciwy Nadbagaż, niestety nie nadający się na salony, a to wszystko dlatego, że ma nieposkromiony apetyt oraz Rajzefiber, która potrafi nieźle namieszać, oczywiście kierując się dobrymi intencjami. Czy Japku uda się wreszcie dostać do Wielkiego Świata, polecieć samolotem i zatańczyć z Kokosem i Trawą Cytrynową?

Twórcy
Reżyseria i scenografia: Anna Białoń
Muzyka: Joanna Piwowar-Antosiewicz
Kostiumy: Anna Kandziora
Obsada: Kinga Opala, Arleta Malcharek, Amelia Litewczuk, Karol Gęgotek
Spektakl przeznaczony jest dla widzów powyżej 10 lat.

Organizator: Teatr Mały w Tychach.

Bilety w cenie 10 zł do nabycia w kasie Teatru Małego oraz na portalu Ticketportal.

Rezerwacja miejsc w kasie teatru pod nr tel. 32 227 36 17. Odbiór zarezerwowanych biletów: najpóźniej 3 dni przed wydarzeniem.

ar / tychy.info, źródło: Teatr Mały

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Teatr Mały

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Mały" podaj