tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 10 lutego 2021
  • 22 lutego 2021

Obejrzymy film "Mój piękny syn" w cyklu Andromeda - kino, jakie znamy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Mały" podaj

Za nami:

Cykl Andromeda - kino, jakie znamy powraca! 22 lutego o godzinie 18.00 w Pasażu Kultury Andromeda obejrzymy obraz „Mój piękny syn” w reżyserii Felixa Van Groeningena. Wstęp wolny!

mój piękny syn
Kadr z filmu Mój piękny syn w reż. Groeningena · fot. materiały prasowe


Historia rodziny, która musi zmierzyć się z uzależnieniem dorastającego chłopaka. To opowieść o nastolatku, który poszukuje swojej drogi, o marzeniach, które prowadzą go na skraj przepaści, a także o miłości rodziców, którzy nie potrafią wypuścić swego dziecka z objęć. To pierwszy tak szczery, prawdziwy i poruszający film o rodzinie, bezwarunkowej miłości, dumie, rozczarowaniach i nadziei.

„Mój piękny syn” to najnowsze dzieło Felixa van Groeningena (nominacja do Oscara za film „W kręgu miłości”). Scenariusz filmu powstał na podstawie wspomnień Davida Sheffa( książka „Mój piękny syn”) i jego syna Nica Sheffa (książka „Na głodzie”), pozycje te stały się bestsellerami, zajmując pierwsze miejsca na liście New York Timesa.

Producentem filmu jest Brad Pitt i jego firma Plan B, która stoi za sukcesem nagrodzonych Oscarami produkcji „Moonlight” i „Zniewolony. 12 Years a Slave”.

Obowiązują zapisy:

  • telefoniczne - 32 780 32 03
  • mailowe - pasazkulturyandromeda@teatrmaly.tychy.pl


Liczy się pierwszeństwo zgłoszenia! Uwaga! Liczba miejsc ograniczona!

ar / tychy.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Teatr Mały

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Mały" podaj