tychy.info

Reklama

Rozrywka

  • 8 lutego 2021
  • 9 lutego 2021

Młody kompozytor z Tychów gościem Miasta Całkiem Kulturalnego

Na kolejne wydarzenie z cyklu Miasto Całkiem Kulturalne Miejskie Centrum Kultury w Tychach zaprosiło 8 lutego o godz. 19.00. Gościem był Piotr Pudełko - młody i zdolny kompozytor z Tychów. Jakie są jego pasje i najciekawsze wspomnienia z występów? Wciąż możemy oglądać zapis rozmowy!

Reklama

Loading...


Piotr Pudełko to kompozytor, aranżer i improwizator. Laureat ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów improwizatorskich, prywatnie wielbiciel górskich wycieczek. Absolwent Szkoły Muzycznej w Tychach oraz Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Prowadzi w MDK1 zespół instrumentalny, jest również akompaniatorem grup teatralnych i zespołów tanecznych.

Wielokrotnie nagradzamy i wyróżniany. Ostatnio głośno o nim było za sprawą zajęcia drugiego miejsca podczas Międzynarodowego Konkursu Kompozytorskiego im. H. M. Góreckiego, który organizowany jest przez Filharmonię Śląską w Katowicach.

O swoich planach na przyszłość, pasjach i nietypowych koncertach opowiedział w Mieście Całkiem Kulturalnym 8 lutego.

Zapraszamy na profil facebookowy i kanał YouTube Miejskiego Centrum Kultury:

https://www.facebook.com/MCKTychy
https://www.youtube.com/channel/UCR9ny4nEjKvw0HQ6ZFQuu_Q

ar / tychy.info

źródło: MCK

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.