tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 14 grudnia 2015
  • 20 grudnia 2015

"Gwiezdne wojny" na ekranie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Tychy" podaj

Już 18 grudnia w kinie sieci Multikino w Tychach będzie można zobaczyć na wielkim ekranie „Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy”, czyli najbardziej wyczekiwaną premierę ostatnich lat. Pierwsze seanse będą już minutę po północy. Przy zakupie biletu na ten film widzowie otrzymają na pamiątkę plakat. Ponadto dla fanów Star Wars Multikino przygotowało atrakcje.

"Gwiezdne wojny" na ekranie


Gwiezdne wojny w reżyserii George’a Lucasa trafiły na ekrany 25 maja 1977 roku. Choć film początkowo wyświetlano tylko w 32 amerykańskich kinach, szybko pobił rekordy frekwencji, przeszedł do klasyki i całkowicie odmienił oblicze kinematografii. Kluczem do tego niezwykłego sukcesu była formuła „space opery”, łączącej elementy baśni, westernu i fantasy z niezwykłymi efektami specjalnymi, czerpiącej z mitologii i kultur całego świata.

George Lucas, wizjoner, scenarzysta i reżyser Gwiezdnych wojen, stworzył wypełnione tajemniczą Mocą gwiezdne uniwersum, którego trzonem jest sześć pełnometrażowych filmów. Już w najbliższy piątek filmowy świat Gwiezdnych wojen powiększy się o kolejną opowieść: „Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy” - jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów ostatnich lat.

Bilety na premierowe pokazy filmu „Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy” są dostępne w kasach kin, na stronie www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej Multikina dostępnej dla telefonów w systemie iOS, Windows Phone oraz Android. Pierwsze seanse odbędą się w nocy z 17 na 18 grudnia, a widzowie Multikina kupujący bilet na ten film otrzymają plakat w formacie B1. Zakup jednego biletu uprawnia do odbioru jednego plakatu.

W weekend premiery „Gwiezdnych wojen: Przebudzenia Mocy”, od 18 do 20 grudnia, Multikino w Tychach zaprasza nie tylko na film, ale również na spotkanie z bohaterami sagi. Ponadto Laserhouse przeprowadzi interaktywną grę „Bomba". Żeby ją rozbroić trzeba będzie odpowiedzieć na filmowe pytania. Na uczestników zabawy będą czekały nagrody.

BM / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Multikino Tychy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Tychy" podaj