tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 4 lutego 2021
  • 5 lutego 2021

„Królowa śniegu” Teatru Nemno - Scena Młodego Widza online

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Mały" podaj

Za nami:

Teatr Mały w Tychach zaprasza młodych widzów na spektakl online. Będzie to „Królowa śniegu” Teatru Nemno w konwencji teatru cieni, a premierę zaplanowano na 5 lutego o godz. 9.30.

królowa śniegu Teatr Nemno
Królowa Śniegu Teatru Nemno to spektakl w konwencji teatru cieni · fot. Teatr Nemno


Artyści chcą pokazać najmłodszym widzom, jak niesamowite historie kryją się w cieniu. Z tej okazji przygotowano też specjalny materiał, z którego dowiecie się, jak samodzielnie wydobyć tajemnicze historie z cieni.

Filmiku szukajcie na Facebooku Teatru Małego pod linkiem:
www.facebook.com/TeatrMalyTychy/videos/135156238451568

O spektakluPewien złośliwy Czarownik skonstruował lustro, w którym wszystko co dobre i ładne rozpływało się na nic, a to co brzydkie występowało wyraźnie i stawało się jeszcze brzydsze. Któregoś dnia lustro pękło i rozsypało się na miliony okruchów szkła, które unosiły się w powietrzu. Gdy taki okruch wpadł komuś do serca stawało się ono jak kawałek lodu. Jesteście ciekawi co wydarzyło się pewnego razu, w pewnym miasteczku?

Zapraszamy na transmisję spektaklu „Królowa śniegu” na motywach H. Ch. Andersena w wykonaniu Teatru Nemno. Przedstawienie na kanale YouTube Teatru Małego Tychy będzie dostępne już 5 lutego, od godz. 9.30.

królowa śniegu

ar / tychy.info, źródło: Teatr Mały

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Teatr Mały

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Mały" podaj