tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 12 grudnia 2015
  • 13 grudnia 2015

Lokal z brazylijską kawą w Tychach

Tukan Brasil Café to miejsce inne niż wszystkie: kawałek Brazylii w sercu Tychów. Specjalnością lokalu jest kawa wprost z Brazylii - świeżo mielona i podawana na różne sposoby. Można zamówić ją na gorąco i na zimno, tradycyjnie, z egzotycznymi przyprawami i smakowitymi syropami.

Tukan Brasil Café
Tukan Brasil Café - nowy lokal w Tychach · fot. Tukan Brasil Café


Oprócz kawy właściciele serwują aromatyczną herbatę, gęstą czekoladę, mleczne shakes, owocowe koktajle i smoothies - wszystkie napoje w różnych (także egzotycznych) wariantach smakowych. W Tukanie można także smacznie i zdrowo zjeść: pyszne sałatki, chrupiące kanapki i inne przekąski. Łasuchom proponuje się domowe ciasta i lody.

- W lokalu kultywujemy zdrowy tryb życia: do przygotowywania napojów i potraw używamy tylko świeżych i najlepszych gatunkowo produktów. Jako pierwsi w Tychach wprowadzamy do menu dodatki takie jak nasiona chia czy mleko migdałowe. Proponujemy także wegetariańskie wariacje kaw i potraw, w niedalekiej przyszłości pojawi się również oferta specjalnie dla wegan - zachęcają właściciele.

Tukan Brasil Café
Tukan Brasil Café - nowe lokal w Tychach · fot. Tukan Brasil Café


Tukan to także nowy punkt na kulturalnej mapie naszego miasta. W kawiarni już niebawem będą się odbywały projekcje filmowe, imprezy i spotkania.

W tygodniu Tukan otwarty jest na tyski biznes. Goście mogą korzystać z sieci wi-fi, loże zapewniają intymny charakter spotkań, a przy każdym stoliku dostępne jest gniazdko elektryczne.

Tukan Brasil Cafe mieści się przy ulicy Batorego 15 (tuż przy placu Baczyńskiego).

Tukan Brasil Café
Tukan Brasil Café - nowy lokal w Tychach · fot. Tukan Brasil Café

BM / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.