tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 2 lutego 2021
  • 16 lutego 2021

Teatr Angażuje: gościem nowego cyklu TM będzie Kamilla Baar

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Mały" podaj

Za nami:

16 lutego o godzinie 15.00 Teatr Mały zaprasza na pierwsze warsztaty w ramach nowego cyklu Teatr Angażuje - spotkania z zawodami teatralnymi. Gościem specjalnym będzie Kamilla Baar. Cykl skierowany jest do młodzieży od 16. roku życia.

Kamilla Baar
Kamilla Baar · fot. Kamilla Baar - Kochańska FC / Facebook


Czy chciałbyś przyjrzeć się działaniom ludzi teatru od kulis? Zastanawiasz się, czy bardziej interesuje Cię scenografia, czy raczej rola artysty wizualnego w spektaklu? A może chciałbyś poznać tajniki pracy aktora, reżysera, również reżysera świateł? Jeśli tak, to cykl Teatr Angażuje jest dla Ciebie!

Zapraszamy na nowy projekt Teatru Małego, który skierowany jest do młodzieży w wieku od 16. roku życia, zainteresowanej zawodami związanymi z teatrem. Raz w miesiącu odbędzie się spotkanie (póki co online, poprzez platformę zoom), na którym młodzi ludzie będą mogli porozmawiać z przedstawicielami zawodów związanych z teatrem, a także otrzymać materiały dydaktyczne przydatne dla osób chcących związać się w przyszłości z jednym z zawodów teatralnych i okołoteatralnych.

Teatr rozpoczyna cykl od zawodu aktorki i aktora, który przybliży nam Kamilla Baar już 16 lutego, o godz. 15.00. Spotkanie poprowadzi Joanna Piwowar Antosiewicz i Anna Białoń.

Wszystkich zainteresowanych Teatr zaprasza do kontaktu. Zapisy i szczegółowe informacje na: joanna.piwowar@teatrmaly.tychy.pl. Uwaga! Liczba miejsc ograniczona!

Link do wydarzenia na Facebooku: www.facebook.com/events/230374898635610

Teatr angażuje
fot. Michał Wac

ar / tychy.info, źródło: Teatr Mały

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Teatr Mały

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Mały" podaj