tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 1 lutego 2021

W lutym rusza nowy Tyski Klub Książki - na razie online

24 lutego otwiera się w Tychach klub książkowy dla młodzieży od 13. roku życia i dorosłych. Na razie, z powodu obostrzeń związanych z pandemią, spotkania będą odbywały się w przestrzeni internetu.

Pierwsze potkanie w sieci będzie wydarzeniem zapoznawczym dla świeżo upieczonych członków. Każdy, kto się zapisze, otrzyma swoją indywidualną kartę klubowicza. Na spotkaniach klubowicze będą dzielili się ciekawymi książkami, wybierali pozycje do wspólnego czytania i rozmowy, recenzowania i oceny.

Gdy sytuacja się uspokoi, Klub będzie spotykał się w różnych miejscach na terenie Tychów - np. w bibliotekach. Aktualnie trwa tworzenie strony internetowej klubu. Poszukiwane są też chętne osoby dorosłe, które chciałyby pomóc w prowadzeniu spotkań lub same chciałyby je poprowadzić.

Osoby, które chcą się zapisać do klubu książkowego, organizatorzy proszą o wypełnienie ankiety: forms.gle/g26rJWJKxRg3yuxt8

Zapraszamy do śledzenia Facebooka klubu - kliknij tutaj.

tyski klub książki

ar / tychy.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.