tychy.info

Reklama

Rozrywka

  • 29 stycznia 2021
  • 4 lutego 2021

Sportowiec pod presją - spotkanie z biathlonistką W. Nowakowską

Za nami:

Całe życie poświęciła sportowi. Doskonale wie, czym jest zwycięstwo i jak smakuje porażka. Wiele razy była pod presją oczekiwań, własnych ambicji, a także nieuzasadnionej często krytyki. Podczas spotkania opowie, jak sobie radzić z takimi wyzwaniami. 4 lutego o godzinie 18.00 zapraszamy na internetowe spotkanie z Weroniką Nowakowską, medalistką mistrzostw świata w biathlonie.

Weronika Nowakowska
Weronika Nowakowska będzie gościem MCK i Tyskiej Galerii Sportu · fot. kultura.tychy.pl


Weronika Nowakowska to najbardziej utytułowana zawodniczka w historii polskiego biathlonu. Zdobyła dwa medale mistrzostw świata w fińskim Kontiolahti w 2015 roku (srebro w sprincie i brąz w biegu pościgowym). Trzykrotnie startowała na igrzyskach olimpijskich. Po zakończeniu kariery sportowej w 2018 roku została trenerem mentalnym i współpracuje m.in. z Polskim Związkiem Badmintona. Komentuje również zawody biathlonowe w Polsacie Sport.

Spotkanie online będzie można oglądać na Facebooku poprzez streaming live na profilach Muzeum Miejskiego w Tychach (@MuzeumMiejskiewTychach) i Tyskiej Galerii Sportu (@TyskaGaleriaSportu). Rozmowę poprowadzi Kamil Hajduk

Link do wydarzenia: www.facebook.com/events/1850643991749847/

ar / tychy.info
źródło: MCK

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.