tychy.info

Reklama

Rozrywka

  • 10 grudnia 2020

Konkurs Plastyczny na logo Tyskiego Centrum Wolontariatu

Celem konkursu jest m.in stworzenie bazy do identyfikacji wizualnej Tyskiego Centrum Wolontariatu, promocja idei wolontariatu i prezentacja umiejętności plastycznych mieszkańców naszego miasta.

Reklama

W konkursie może wziąć udział każdy, nie ma limitu wieku. Co będzie oceniane? Poziom artystyczny, sposób ujęcia tematu, staranność wykonania i zgodność z regulaminem. Dla zwycięzcy przewidziano nagrodę w formie bonu podarunkowego o wartości 200 złotych.

Prace konkursowe należy przesłać pocztą lub dostarczyć osobiście na adres: Fundacja Internationaler Bund, 43-100 Tychy, ul. Edukacji 11 z dopiskiem „Konkurs Logo Tyskiego Centrum Wolontariatu” lub przesłać w formacie pliku graficznego na adres mailowy: wolontariat-tychy@ib.de. Wraz z pracą należy przesłać podpisane załączniki do Regulaminu (przesyłam w załączniku). Przesłanie pracy jest równoznaczne z akceptacją regulaminu dostępnego na kultura.tychy.pl/konkurs-plastyczny-na-logo-tyskiego-centrum-wolontariatu/. Zostaną przyznane jedna nagroda główna i dwa wyróżnienia.

Termin składania/wysyłania prac mija 14 grudnia, a wyniki poznamy już 16 grudnia.

ar / tychy.info

źródło: MCK

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.